gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Esneyen Ünlüler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Annem hep esnerken bana derdiki; kızım ağzını kapa hem çirkin görünürsün hemde ağzına pislik kaçar (sebebi esnerken nefesimizi önce içimize çekmemiz....) Pislik kaçarı kanıtlayamdım kendimce fakat çirkin olunurmuş kısmını kendime kanıtlayarak burdan anneme teşekkür ediyorum.. İşte ünlüler esnerken objektiflere yakalanmışlar...

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ohh ohh hiç ağız kapama gibi bi huyları yok anlaşılan

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Esneyen Ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Ünlüler Ünlü Olmasaydı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  3. ünlülerin gözlükleri

ünlülerin gözlükleri

ünlülerin gözlükleri Ünlülerin birbirinden farklı gözlükleri var.Bakalım siz hangi ünlünün gözlüğünü beğeneceksiniz??
  4. Ünlü Simyacılar

Ünlü Simyacılar

simyacılar, en ünlüleri, kimlerdir, hayatı hakkında, biyografisi, eserleri hakkında detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz Özellikle bu eseri okumanızı şiddetle tavsiye ederim melişlerim . Paulo Coelho Kitapları 56 dile çevrilen başarılı yazar Paulo Coelho, 1947 yılında Brezilya'da doğdu. Babası Pedro mühendis, annesi Lygia ise evhanımı olan Coelho, San Ignacio'da ilköğrenimine...
  5. Esneyen Kadın Resmi lazım bana

Esneyen Kadın Resmi lazım bana

Arkadaşlar hepinize selam olsun ve keyfi dolu neşesi bol bir gün olsun diyorum ve sizden Esneyen Kadın Resmi istiyorum ne yapacaksın diye sormayın gerçekten lazım:)

Sayfayı Paylaş