gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Espri manyagı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

en manyak espriler espiri manyagı espiri manyağı manyak espriler espri manyağı Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da ! Aşk ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi lisede dram, imam hatip’ te haram !
    Seni sevdimde ne oldu ? Turkcell ve efes zengin oldu !
    Erkekler limona benzer; yedikçe ağzın sulanır, baktıkça miğden bulanır !
    Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !
    Satanist kesen psikopat kedi !
    Pamuktan prenses mi olur! Prenses dediğin taş gibi olur !
    Nickini bile görmek istemiyorum, oturum açmasan iyi edersin, e-mailim sana ağırmı geldi ? Engelledim seni afedersin !
    Aşk söz ile başlar. Dudak ile beslenir. Dokuz ay sonra da; baba diye seslenir !
    Bırak dersi ne çalışıyosun ? Çek kopyanın hasını; tutma karne yasını !
    Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın !
    Sözküyken kız konuşur erkek dinler, nişanlıyken erkek konuşur kız dinler, evlenince her ikisi konuşur mahalle dinler !
    Seni seviyorum sana tapıyorum sakın inanma çünkü atıyorum !
    Babama değerimi sordum dünyalar kadar dedi. Dünyanın değerini sordum beş para etmez dediler !
    Zenci mahallesindeki solaryumcu !
    Sakla samanı; inekler aç kalsın !
    Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !
    Yerin kulağı var derler. Benim de kulağım var, e ben yermiyim ? Hayır yemem !
    Elinde bir tane çiçek; sevecek - sevmeyecek o minicik çiçek bunu nereden bilecek !
    Düşünüyorumda; düşüncelerin en güzeli: Senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, beni düşündüğünü düşünmek !
    Geçmişim acı veriyordu; ameliyatla aldırdım !
    Kıyamet gelsede; hepberaber kopsak !
    Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi; başkasına yapın çok zevkli oluyor !
    O bana baktı, ben ona baktım şimdi beraber 3 çocuğa bakıyoruz !
    Allahım kendim için bir şey istemiyorum. Ne olur sen anneme; bal dudaklı, uzun boylu, sarışın, mavi gözlü, sütun bacaklı bir gelin nasib eyle !
    Annem 4 kardeştir. Tesadüfe bak dayımda, hatta teyzemde !
    Sınava kopyasız girmek savaşa silahsız girmeye benzer !
    Erkekler araba gibidir; dikattli olmazsan altında kalırsın !
    Yahu bizim kişisel neyimiz oldu ki ? Kişisel iletimiz olsun !
    Erkek dediğin ne ki ? Takınca koluna yakışmalı, vurunca duvara yapışmalı !
    Sana; neşeyle kayanın ve hakkıyla oyanın selamı var !

:hhh::n028::hhh::n028:

Espri manyagı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Laz Esprileri

Laz Esprileri

lazca duvar yazıları laz duvar yazıları laz esprileri karadeniz espirileri lazlarla ilgili sözler Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız . Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış... Laza sormuşlar...
  3. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  4. futbol manyagı cocugun sınav kagıdı:)

futbol manyagı cocugun sınav kagıdı:)

Endoplazmik retikulum nedir? Arjantinin gelecek vaad eden oyuncusudur. -Lizozom ve ribozom nedir? Surinam asıllı Hollandalı ikiz kardeşlerdir. -İstanbul kaç yılında fethedilmiştir? Bilmez miyiz hocam: Since 1453! -Ünlü bir bestekar ismi yazınız. Beşiktaş Çarşı Grubu -Eski Roma krallarından birinin adını yazınız. Eskisi Giannini, yenisi Totti. -Almanya'nın başkenti neresidir? Hertha...
  5. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...

Sayfayı Paylaş