gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

espri tuzagi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]Kendini mutlu hissediyorsan, merak etme birazdan geçer. [/FONT] [FONT=&quot]Yeri doldurulamaz biri olma, yoksa terfi edemezsiniz. [/FONT] [FONT=&quot]İlk seferde kazanamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazanamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salaklığın alemi yok.
    [/FONT] [FONT=&quot]Her müdür, müdür müdür?
    [/FONT] [FONT=&quot]Son gülen , espriyi en son anlayandır.
    [/FONT] [FONT=&quot]Mütevazi olun.Ben mükemmelliğimi buna borçluyum
    [/FONT] [FONT=&quot]Mantığın bittiği yerde Türk FİLMi başlar...
    [/FONT] [FONT=&quot]Çocuktan al haberi ,ucuza gelsin.
    [/FONT] [FONT=&quot]Kurnazlık saman altından su yürütmek değil samanı toptan yürütmektir...
    [/FONT] [FONT=&quot]Artık benden HAYIR! gelmez bütün cevaplarım EVET!...
    [/FONT] [FONT=&quot]"İyi tatiller " çok saçma, tatilin kötüsü olur mu hiç ?
    [/FONT] [FONT=&quot]Bana içini dök, ama etrafı batırma.
    [/FONT] [FONT=&quot]Kalbinin kapılarını aç, cereyan yapsın.
    [/FONT] [FONT=&quot]Üniversite öğrencisinden okey, bilardo dersleri.
    [/FONT] [FONT=&quot]Her türlü iyi niyet itina ile suistimal edilir
    [/FONT] [FONT=&quot] Kafanı çevirip durma, aklından geçenleri okuyamıyorum.
    [/FONT] [FONT=&quot] Size yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapın.
    Çok zevkli oluyor...

[/FONT] [FONT=&quot]Merak etmeyin, kısırlık kalıtsal değildir: oğlunuza geçmez... Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.
    [/FONT] [FONT=&quot]Kopyayı çeken sıfırına katlanır.
    [/FONT] [FONT=&quot]Çok yaratıcı birisiyim, acayip sorun yaratırım.
    [/FONT] [FONT=&quot] Hayatı komedi sananlar son espiriyi iyi düşünsün.
    [/FONT] [FONT=&quot] Kötü şans da olmasa şansın yüzünü göremiyecektim.
    [/FONT] [FONT=&quot] Allahım kendim için bir şey istemiyorum ama anama güzel ve zengin bir gelin ver.
    [/FONT] [FONT=&quot]Haydi, keselim şu ağacı yaşına bakalım.
    [/FONT] [FONT=&quot]Ölürsem kabrime gelme... sıkışırız.
    [/FONT] [FONT=&quot] Boks spor ise savaş olimpiyattır.
    [/FONT] [FONT=&quot]İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
    [/FONT] [FONT=&quot] Ey yükselen nesil ! Aşağı inin ya şimdi düşeceksiniz[/FONT]

espri tuzagi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...
  4. Davos Esprileri

Davos Esprileri

kayseri espirileri iktisat esprileri tayyip esprileri
  5. Kısa espriler

Kısa espriler

kısa espriler komik kısa espriler komik espiriler Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş? -Başıma buda mı gelecekti? -Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamış, sabah hasta olmuş niye? Çünkü Windows açıkmış. -bagırsak kurtları bagırsakta yaşar bagırmasakta -sakla samanı yastık yaparsın -edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında...

Sayfayı Paylaş