gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Espriler...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak!
    Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et

Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!!

Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!!

Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm!

Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne Anti-Tartar- macununu??
    Sacinizi nasil keselim? Sessiz!

baba: ya kizim sen neden Kürtaj oldun, hani Mühendis olacaktin?

Iki adam muhabbet yapiyormus, ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler.Ne Geyigi demisler, Ren geyigi demisler.Ne reni demisler,el freni demisler.Ne eli demisler, hanimeli demisler.Ne hanimi demisler, Ev hanimi demisler.Ne evi demisler,Dag evi demisler.Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler.Ne agrisi demisler,bas agrisi demisler.Ne basi demisler,Kusbasi demisler.Ne kusu demisler,muhabbet kusu demisler.Ne muhabbeti demisler, GEYIK muhabbeti demisler.Ne Geyigi demisler....

Senin lafina kim inanir? KADIR INANIR!!

Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu gardiyana ne demis?? Cok Korkuyorum, elimi tutarmirmisin?

Selam, ben Aydan Sener.Hadi ya, benden dünyadan Neil Armstrong

Espriler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Laz Esprileri

Laz Esprileri

lazca duvar yazıları laz duvar yazıları laz esprileri karadeniz espirileri lazlarla ilgili sözler Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız . Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış... Laza sormuşlar...
  3. Espri manyagı

Espri manyagı

en manyak espriler espiri manyagı espiri manyağı manyak espriler espri manyağı Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da ! Aşk ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi lisede dram, imam hatip’ te haram ! Seni sevdimde ne oldu ? Turkcell ve efes zengin oldu ! Erkekler limona benzer; yedikçe ağzın sulanır, baktıkça miğden bulanır ! Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı...
  4. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...
  5. Kısa espriler

Kısa espriler

kısa espriler komik kısa espriler komik espiriler Adamın biri hindistanda yürüyomuş.Kafasına BUDA heykeli düşmüş ne demiş? -Başıma buda mı gelecekti? -Adamın biri bilgisayarın başında sabahlamış, sabah hasta olmuş niye? Çünkü Windows açıkmış. -bagırsak kurtları bagırsakta yaşar bagırmasakta -sakla samanı yastık yaparsın -edison elektirigi bulmamış olsaydı televizyonu mum ışıgında...

Sayfayı Paylaş