gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

esprılere devam

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir Çevre yolunda ambulansla yarışın, azraili sinir edin Şiddete karşı savaş açın! Şiddet yanlılarını kurşunlayın Ruhunuzu satmayın!
    Kiralayın Ölüm korkusu sürekli değil mezarda biten geçici bir duygudur
    Acayip patlama yaptı... Parçalarını topluyorlar!
    İnsanlar üçe ayrılır: Sayı saymasını bilenler ve bilmeyenler Hayat doluydum. Boşalttılar!
    Süpermen de uçuyor ama kimse ona kuş beyinli muamelesi yapmıyor. Hayattaki en güzel şeyler; kanun dışı, ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
    Abi beni niye anlamıyon. Sende idrak yolları enfeksiyonu mu var? Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur.
    Asansör bozuktur. En yakın asansör karşı apartmandadır.
    1965 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. İlgilenenlere duyurulur!
    Borç alabilmen için önce ona ihtiyacın olmadığını kanıtlaman gerekir. Sigara içen birini öpmek küllük yalamaktan farksızdır
    Hakkımı istiyorum (Hakkı nın karısı )
    Bir elin nesi var iki elin on parmağı var
    Herkes iyiliğimizi istiyor ama vermeyeceğiz işte...
    Duyuru! Sekiz zayıflı bir karne kaybolmuştur...
    Bulanların insaniyetlik namına yırtmaları rica olunur!
    Ak akçe eskidendi; şimdi dolar mark oldu!
    Sınavları kazanamayanlar değil kazananlar düşünsün!
    Her gönülde bir çiçek olacağına bir gönülde buket ol.
    Yalancının mumu üfleyince söner !
    Ölenle ölünmez; mirasına konulur !
    Sen hayatı olduğu gibi kabul et; çünkü hayat seni olduğun gibi kabul ediyor.
    O kadar düşünceliydi ki milli gelir yükselsin diye intihar etti ! Turiste güleryüz gösterin bizimkilere surat asın!
    Kadın hakkı diye bi şey yoktur çünkü "hakkı"erkek ismidir.
    -kaç yaşındasın? - Bende bilmiyorum her sene değişiyor!

Damlaya damlaya cepte kuruş kalmaz !..
    Her yiğidim bir fırça yiyişi vardır !
    Atını sağlam kazığa bağla,sanra bir de düğüm at !
    Ben bu gece bekçilik işini gözü kapalı yaparım arkadaş...
    Güneş tutuldu...Şimdi KARA GÜN dostu olduk..
    Yarası olan bant alır..
    Çiçekleri dalından koparmayın,kökünden sökün...
    Çimlere basmak yasaktır,bütün futbolcular ŞUÇ işliyor..
    İğneyi kendine batıracağına otur,söküğünü dik!...
    Damlaya damlaya bu kova akşama kadar zor dolar.
    Bir baltaya sap olamadım diye üzülme. ya çekice,ya kesere sap olursun.
    Oynatmaya az kaldı.....Antrenman eksikliği bitsin de...
    İzin almadan ULUDAĞ A gidersem hayatım kayar benim.
    Göze lazerli tedavi geldi geleli,optik malzemeler gözünden düştü. Hop güreşçi misin nesin ağır olda sıkletini görelim
    Bugün tamamen kaytaracağın işi yarına bırakma..
    Hep kaplama alanı içinde kalıyor.Kendisi diş doktoru da..
    Kulak misafiri umduğunu değil,bulduğunu dinler
    Neee yanlış numara mı ? O zaman niye açıyorsun kardeşim.
    Hiç boş vaktim yok!,sabah-akşam iş arıyorum.
    İşi olmayan sınıfa giremez,içeride yeterince işsiz vardır zaten ! Üzümünü ye , bağını yeme...
    Otelimizde hamam böceği bulunmaz,fareler onları temizliyor. Hasret kaldım gözlerinin rengine artık çıkar şu lenslerini !
    İşleyen kafa pas tutmaz çok işleyen kafa tarak tutmaz !
    Derdini söylemeyen iyi yapar; birde onun derdiyle uğraşamayız! Ameliyat olun,içiniz açılsın
    Öğrenciyi altın sıraya oturtmuşlar,yinede tenefüs demiş
    Bülbülü altın kafese koymuşlar "bu kafes kaç para eder ? "demiş! Bakmakla aşık olunsaydı öküz trene aşık olurdu !

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin!
    Yerçekimini yenerseniz dünyanın yükünden kurtulursunuz
    Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.
    Bakarsan bağ olur,bakmazsan göremezsin
    Allah yürü ya kulum dedi,ben de arabamı sattım.
    İlahi Azrail sen adamı öldürürsün
    Temiz hava garip kokar
    Gerçekçi ol imkansızı iste
    Kızlar güldürenleri sever, salakları değil aptal !
    Üzüm üzüme baka baka kararabilir,ama körle yatanın şaşı kalktığı görülmemiştir.
    Gülü seven dikenine katlanır; Kaktüsü sevenin vay haline !

esprılere devam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık esprıler

komık esprıler

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu sex hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar. Şu anda elinde tuttuğun alet bir uzaylının cinsel organıdır. Her tuşa bastığında uzaylı zevk alıyor. Eğer bu mesajı okurken gülüyorsan demek ki sende zevk alıyorsun. Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir,...
  2. Emzirmenin Devamı

Emzirmenin Devamı

Bebeğinizin yeterli beslenebilmesi için emmeye başladığı göğüsten 15-20 dakika aktif emmesi gerekir. Bu süre içersinde bebeğinizin emdiği göğüs boşalır. Bebeğiniz göğüsteki ilk sütü, yağlı ve doyurucu olan son sütü almış olur. Bebeğiniz her iki göğsünüzü de emmişse, bir sonraki emzirmede son emzirdiğiniz göğsünüzden başlayınız. Her iki göğsünüzü emmemiş ise en dolgun hissettiğiniz göğüsten...
  3. gına getiren esprıler

gına getiren esprıler

esprıler Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... Evde oturuyorsun kapi çaldi baktin kimse yok. Kim gelmis olabilir? -Sana öyle gelmis olabilir... Bu ülkede en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu......
  4. BEYAZ'in  ESPRILERI

BEYAZ'in ESPRILERI

Beyaz'ın bazı esprileri: EZAN VE TOP İlkokul çağlarımda sokakta arkadaşlarımla top oynarken, annem hep balkondan çağırır: "Oğlum Beyazıt ezan okunuyor, eve gel." O zamanlar namaz da kılmıyorum. Neden ezan okununca eve gideceğim? O dönemde ezan okunurken benim gibi eve gitmeyip top oynayan arkadaşlarımı tanıyor musunuz: Hakan Şükür, Sergen, Hasan Şaş, İlhan Mansız.. Peki, benle...
  5. AvatarLara devam ...

En GüzeL avatarLarı sizLer için topLadım buyrun...

Sayfayı Paylaş