gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

esprili bebek tişörtleri aldınızmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hamile giysi hamile tişört

merhaba kızlar,
    en çok özendiğim şey oldu esprili bebek tişörtleri ama malesef hamileliğim boyunca birtane bile alıp giymedim :)
    neden bilemiyorum ama fırsat olmadı galiba içimde ukte kaldı :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evet bende çok beğeniyorum çok şirin bu tiörtler:D Dilerim ikinci hamileliğinde giyersin sende birtutamanne :D

esprili bebek tişörtleri aldınızmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tişörtler

Tişörtler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. esprili Avatarlar

esprili Avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. evliliğinizi hiç bakıma aldınızmı?

evliliğinizi hiç bakıma aldınızmı?

Alo, hayatım neredesin?” “Arabayı servise götürdüm de.” “Yine mi? Daha geçen gün götürmedin mi? Senin de bir ayağın serviste. Varsa yoksa araban.” “Senin de bir ayağın alışveriş merkezinde varsa yoksa evin.” Evet, erkekler arabalarına, kadınlar evlerine itina gösterir. Öyle erkekler var ki, arabasının sesini dinler. “Acaba bu ses nereden geliyor? Egzoz mu patladı? Frenler mi boşaldı? Motorun...
  4. Emzirme ödeneği aldınızmı?

Emzirme ödeneği aldınızmı?

emzirme ödeneği 2011 2011 emzirme ödeneği ssk süt parası Emzirme ödeneği nasıl nerden alınıyor? İşte size kısa kısa bilgiler.. Devlet, doğum yapan sigortalı veya sigortalının eşine süt parası veya birbaşka deyişle "emzirme ödeneği" adı altında yardım yapıyor, ancak bundan vatandaşların haberi yok. 5510 sayısı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun 16'ncı...
  5. hastane kapı süsü aldınızmı?

hastane kapı süsü aldınızmı?

bebek çukulatası bebek hediyeleri Selam kızlar hastanelerde kapıya asmak için süs aldınızmı bazı hastaneler kendiliğinden asıyor siz nasıl bir süs aldınız

Sayfayı Paylaş