Esprili İyi Geceler Mesajları 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Komik İyi Geceler Mesajları En Komik İyi Geceler Mesajları

Arkadaşlarınızı ya da sevdiğiniz insana yatmadan önce bir tebessüm ettirmek istiyorsanız ona az sonra sizlerle paylaşacağımız komik iyi geceler mesajlarından birini yollayabilirsiniz melekler :D:D

* Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Geceler!!! ...
    * Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler.

* Sebebi Ziyaretimiz Belli. Bu Saatte Kız İsteyeceğimiz Yok... "İYİ GECELER" Diyip Gideceğiz. Kusurumuza Bakmayın Tatlı Alamadık. Ee Malum Kriz... Siz Tatlıyı Rüyanızda Görürsünüz.

* Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.

* İyi geceler yesin seni keçiler.

* İyi geceler öpsün seni bu geceler.

* Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

* Şok Şok Şok. Bu Gece Uyuyan Herkese 100 E Varan İndirimler Denk Geldi. İyiliklerde 1000 Kata Varan Puanlar Sizi Bekliyor Not:ne Olur Affedin Kul Hakkı Dışı Kampanyasıdır İyi Geceler Diliyorum

* Tüm rüyalar rest çektim uyuyamıyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana dalıyorum iyi geceler..

smiley bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye

cok hoslar ya hahaha

Esprili İyi Geceler Mesajları 2012 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sevgiliye* iyi geceler mesajları

sevgiliye iyi geceler mesajları iyi geceler mesajı sevgiliye mesajları mesajı sözleri Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek...
  2. Kısa iyi geceler mesajları

iyi geceler mesajları iyi geceler mesajlari 2011 sevgiliye mesajları 2011 ii kısa iyi geceler sözleri, kısa iyi geceler msj, kısa iyi geceler sevgiliye, kısa iyi geceler mesajları Seneeee geçen sene :D:D şubatın 31 iydi sanırsam. Aşık olmuştum :D:D Tabi bizim zamanımızda traktör yoktu :D:D Aslında o zamanlar dedemde sağdı, bende ninemin beşiğini tıngır mıngır sallardım :D:D Heralde o...
  3. iyi geceler mesajları

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak. Geceleri Uzaklara çıglık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim! Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.Beyaz...
  4. 2012 sevgiliye iyi geceler mesajları

Sevgiliye iyi geceler mesajları arıyorum geceleyin ona mesaj atmadan yatamıyorum. Bu teknoloji ne kadar güzel bişey yha :)
  5. Komik İyi Geceler Mesajları

Komik İyi Geceler Mesajları istiyorum ama hem yeni olsun hemde çok komikk olsun olur mu :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. komik iyi geceler mesajları 2011

,
  2. şekilli iyi geceler mesajları

,
  3. komik iyi geceler mesajı 2012

,
  4. şekilli iyi geceler mesaji,
  5. komik iyi geceler sözleri 2011,
  6. şekilli komik mesajlar,
  7. iyi geceler nesaji sekilli,