gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Esprili sözler kısa 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısa esprili sözler 2012 2012 Esprili sözler
    Birazdan vereceğim esprili sözleri faceyi karış karış dolaşarak edindim. Kimse yok benim yok şunun demesin. Ağlatacak bu sözler sizi ağlatacaaaaaak :D:D:D

Herkes karın tokluğuna çalışırken, boksörler karın boşluğuna çalışıyorlar, hayat bazen gerçekten çok acımasız.

içinizde aniden bir ders çalışma isteği oluyorsa , hiç panik yapmayın boş bir yere oturun ver geçmesini bekleyin ... :)) :)))

kadın eşine yanlışlıkla boş mesaj atar adamda mesajda bile boş konuşuyon der :)

1 lisan = 1 insan, 2 lisan = 2 insan.Denklemler sadeleştiğinde li=in çıkar. i'ler birbirini götürür 'l=n'.O halde; yalnız=yanlız , yalnış=yanlış.Naber ?

Kizlar
    - Bebegim Ayrildik :'(
    + Bitanem Ya Çok Üzüldüm Insallah Barisirsiniz

Erkekler
    +Ayrildik lan
    + Helal Kanka Bizim Mahalledeki Hatice Senden Hoslaniyomus :))

bazen otobüsün sol tarafından dışarıyı seyrederken sağ tarafında kaçırdığın şeylerden ibarettir hayat

-5 saniye içinde moralini bozabilirim
    +Nasıl ?
    -Yarın pazartesi
    +Oof :)

Matematik : Beni kimse sevmiyo
    Geometri : Beni de
    Beden : Kıskanın lan.
    Boş Ders : Beden, hayırdır koçum ?
    Yaz tatili : Boş ders havan kime oğlumm ?

+ Gözlerin renkli mi ?
    - Evet.
    + Ne renk ?
    - Kahverengi.
    + Renkli demiştin.
    - Kahverengi sayı mı ?

-Doktor bey sabah kalkınca burnum alıyor
    +Sizde öğlen kalkın o zaman
    :D

Küçükken eşşek şakalarını eşşekler yapar sanırdım . büyüdüm, doğruymuş ♥ :D

Hayátta iki şéye dikkat edin . Bir yoldá yúrurken kavşaklara. Birde yúzunuze gúlén yavşaklara :D :D !.

-Bir gün yolda yürüyoz
    +Eeeee
    -Yürüyoz işte okula gidiyoz
    +Allah'ını seven üstüme kum atsın :S :D :D :D

‎-Adın ne evladım?
    -Ozan hocam.
    -Ne zan ne zan.
    -Ozan hocam ozan sizinki ne?
    -Kemal.
    -Ne mal ne mal.

2. seN <3 beN

seN <3 beN Forum Okuru

çok komikmiş eline sağlık kardeşim ben hep ziyaret edyrm bu siteyi sen yazmaya devam et :)

Esprili sözler kısa 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esprili komik sözler kısa

Esprili komik sözler kısa

Esprili komik sözler kısa 2012 esprili komik sözler Esprili komik sözler facebook Herkes karın tokluğuna çalışırken, boksörler karın boşluğuna çalışıyorlar, hayat bazen gerçekten çok acımasız. içinizde aniden bir ders çalışma isteği oluyorsa , hiç panik yapmayın boş bir yere oturun ver geçmesini bekleyin ... :)) :))) kadın eşine yanlışlıkla boş mesaj atar adamda mesajda bile boş konuşuyon...
  2. Esprili sözler 2012

Esprili sözler 2012

2012 Esprili komik sözler kısa 2012 esprili komik sözler Esprili komik sözler facebook 2012 Herkes karın tokluğuna çalışırken, boksörler karın boşluğuna çalışıyorlar, hayat bazen gerçekten çok acımasız. içinizde aniden bir ders çalışma isteği oluyorsa , hiç panik yapmayın boş bir yere oturun ver geçmesini bekleyin ... :)) :))) kadın eşine yanlışlıkla boş mesaj atar adamda mesajda bile...
  3. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :) _ Yazıcının şahidi tarayıcı. _ Windows’u seven maviye katlanır. _ Çökecek windows bilgisayarda durmaz. _ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur. _ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü...

Sayfayı Paylaş