gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Esra balamir hastahaneye kaldırıldı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BOYNUNDAN PARÇA ALINAN ESRA BALAMİR İKİ GÜN DAHA GÖZETİM ALTINDA TUTULACAK.

Teşhis konamayan hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Esra Balamir, boynundan parça aldırdı. Hastalığı bir türlü teşhis edilemeyen Balamir, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde gerçekleştirilen operasyonla boynundan parça aldırdı.Alınan parçaların teşhis için Marsilya’ya gönderileceğini açıklayan hastane yetkilileri, Balamir’in iki gün daha gözetim altında tutulacağını bildirdi.

Esra balamir hastahaneye kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra balamirin bilinmeyen hastalığı

Esra balamirin bilinmeyen hastalığı

esra balamirin hastalığı masur hastalığı esra balamir balamir hastaligi masur hastaligi Allah şifa versin yani bazen tıpta bağzı hastalıklar karşısında tanı koyamıyor. Esra Balamir'inde hastalığı bu türden. Haberimize geçiyoruz 2005 YILINDAN BERİ TANI KONULAMAYAN BİR HASTALIKLA SAVAŞAN OYUNCU-ŞARKICI ESRA BALAMİR, İYİLEŞMEK İÇİN DUA EDİYOR. Önce boynundaki lenfleri şişen, ardından da...
  2. Esra Balamir sıkıntılarını örgüyle atıyor

Esra Balamir sıkıntılarını örgüyle atıyor

Özel bir kanalda kadın programı sunan Esra Balamir, örgü örmeye başladığını ve kendisine bu şekilde terapi yaparak hayatındaki tüm sıkıntıları geride bıraktığını söyledi.Yaşamında birçok yenilik yaptığını ve artık en önemli şeyin kendisi olduğunu ifade eden güzel sunucu, bu kararları alırken örgü örmenin kendisine çok büyük katkı sağladığını dile getirdi. Balamir, "Örgü örmek,...
  3. Esra Balamir Kimdir

Esra Balamir Kimdir

Esra Balamir Kimdir biyografisi hayatı hakkında bilgiler arıyorum sizin sitenizden bakamadım varsa link atın bana
  4. Esra Balamir Biyografisi

Esra Balamir Biyografisi

Esra Balamir Hayatı Esra Balamir Biyografisi Yanlış hatırlamıyorsam bir dönem albümde yapmıştı Esra Balamir diye biliyorum ben :) Neyse diyor ve sizlere bu yazımızda sunucu olan Esra Balamir hakkında biyografi bilgilerini sunuyorum Melek'ler:) Esra Balamir Manken,Sunucu Esra Balamir En başta şarkıcı olarak başlayan Esra Balamir Dame Ajans mankeni ve TV sunucusu Esra Balamir olarak...
  5. Esra Balamir Resimleri

Esra Balamir Resimleri

Esra Balamir Resimleri var mı sizin sitenizde varsa bana kısa yolunu gönderin yoksa resimleri paylaşın diye ısrar da rica da ediyorum :)

Sayfayı Paylaş