gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Esra Balamir_ Kal Yanımda

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Yüreğine koydum aşkı usulca Gitsende kalsanda senin Kulağın duysun çığlıklarımı sensin benim tek gerçeğim

Utanıyorum sen öptüğünde
    Sokulup sarılıp seviştiğinde
    Uyanıyorum yanımda güneşim
    Korkmuyorum artık aşkım benim

Kal yanımda hiç gitme bir ömür feda sana
    Yar istersen terk ederim herşeyi uğruna
    Sen olmadan yapamıyorum mutsuzum anlasana
    Sonu ne olur bilemiyorum , bitmesin bu masal bu rüya

Söz – Müzik : Sude Demir

Esra Balamir_ Kal Yanımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Balamir_ Hoşçakal

Esra Balamir_ Hoşçakal

Giden gitti ben kaybettim En sevdiğim günlerim boşver hoşçakal Sular gibi akıp gittin İzin kalmamış ardında sen hoşça kal Yağmur yağarsa bir gün saçlarına Bilki gözyaşlarım gelmiştir sana Bir seversen ah birini zamanla Sakla beni ben gibi kalbinde sakla Elbet geçecek zaman Elbet unutacaksın Bari benden sana bu son veda kalsın Giden gitti ben kaybettim En sevdiğim günlerim boşver...
  2. Esra Balamir_ Beni Unutamazsın

Esra Balamir_ Beni Unutamazsın

Beni unutamazsın , içinden atamazsın Zorlama kendini sen beni yıkamazsın Ne sevdalar yaşadı bu yürek ne aşklarla savaştı Peşimi bırakmadı kahpe felek başıma dert açtı Kalbimi kırdın canımı acıttın affetmem bu defa Dönüp dolaştın aşka sataştın kaldın bir başına Söz – Müzik : Ersay Üner
  3. Esra Balamir_ Bavul

Esra Balamir_ Bavul

Doğum günümü unuttun Özel günümde hiç yoktun Ben seni niyemi sevdim onuda ben unuttum Bilirsin eskiden beri severim ben sürprizi Sana bir sürprizim var canım gidiyorsun şimdi Bavulunu yaptım kapıya koydum göreceğiz halini Nasıl geldiysen öyle gidersin tıpış tıpış şimdi Yıkılacaksın şok olacaksın duyunca gittiğini Ayılacaksın , bayılacaksın tam zamanı şimdi Söz – Müzik : Tulon Kurter
  4. Esra Balamir_ Bal Gibi

Esra Balamir_ Bal Gibi

Seni doğduğuna Beni tanıdığına pişman edeceğim Sana kalbimi de aşkımı da düşman edeceğim Sana bi parça bile güvenim yok Hak ver bana Gözümde şu kadar değerin yok inan buna Deli miyim sanıyorsun bal gibi yanılıyorsun İstemiyordun ya benden kurtuluyorsun Seni doğduğuna Beni tanıdığına pişman edeceğim Sana kalbimi de aşkımı da düşman edeceğim Söz – Müzik : Sude Demir
  5. Esra Balamir_ Affet Beni

Esra Balamir_ Affet Beni

Yapamıyorum kimseleri sevemiyorum Gönlümden kopanı istiyorum Kapatıyorum gözlerimi ölemiyorum Sen yoksan yarını görmüyorum Alnamsızdı kavgalar kıskandım seni canım Çiçeğim sen gül ben solarım Tiryakin oldu canım ah tiryakin oldu kanım Deliler gibi kıskanırım Affet beni sevemem inan canım senin gibi Affet beni yüreğimde ağlarım çocuk gibi Sen duymadan sen duymadan sen duymadan Söz...

Sayfayı Paylaş