gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Esra balamir'in umudu yurt dışında

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ESRA BALAMİR'İN UMUDU YURT DIŞINDA [​IMG] 2005 YILINDAN BU YANA BİR TÜRLÜ TEŞHİS KONULAMAYAN BİR HASTALIĞIN PENÇESİNDE YAŞAYAN SUNUCU VE ŞARKICI ESRA BALAMİR, BU KEZ UMUDUNU YURTDIŞINA BAĞLADI.

Geçen hafta atlattığını zannetmişken hastalığın yeniden nüksetmesiyle perişan olduğunu anlatan Balamir, 'lenf bezlerimin şişmesine yol açan bu hastalığın teşhisi için Marsilya'daki bir hastaneden yardım istenece' diye konuştu.

Sanatçılar ilgisiz
    Güzel sunucu, doktorunun internette yaptığı araştırmalar sonucunda, bu hastanenin alanında uzmanlaştığını saptadığını belirterek, ekledi: 'Doktorum, bayramdan sonra boğazımdan parça alacak. Bu örneği de Marsilya'daki hastaneye gönderecek' dedi. Sanatçıların ilgisizliğinden yakınan Esra Balamir, kendisini sadece Gülşen ve Seda Sayan'ın aradığını da söyledi.

Esra balamir'in umudu yurt dışında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Balamir'in zor günleri

Esra Balamir'in zor günleri

Teşhis konamayan hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Esra Balamir, boynundan parça aldırdı Hastalığı bir türlü teşhis edilemeyen Balamir, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde gerçekleştirilen operasyonla boynundan parça aldırdı. Alınan parçaların teşhis için Marsilya’ya gönderileceğini açıklayan hastane yetkilileri, Balamir’in 2 gün daha gözetim altında tutulacağını bildirdi.
  2. Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

yurt dışında türkçe eğitim veren üniversiteler yök denklik listesi hangi üniversitelerin denkliği var türkiyeye denklik veren üniversiteler yurtdışında türkçe eğitim Yurt dışında eğitim görenlerin ve göreceklerin işine yarayacağını sandığım bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Umarım yurt dışında eğitim görenlerin işine yarayan bilgilerdir Denklik (Accredition) Nedir? Yurtdışında ki...
  3. yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okulun özellikleri ile ilgili yazı
  4. Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

yurtdışı kozmetik yasağı yurtdışı alışveriş yasağı online alışveriş internet yurtdışından yasaklar,yurt dısı yasakları,2011 yasakları,yasaklı seyler,türkiye de yasaklanan seyler Kapalı mekanlarda sigara içmek yasaklandı, bloglara giriş yasaklandı, Youtube yasaklandı, Google servislerinin büyük bölümüne giriş yasaklandı, 22 Ağustos tarihinde internet yasakları başlıyor. Yani nereye gitmek...
  5. Esra Balamir'in Kızkardeşi Eroin Komasına Girdi!

Esra Balamir'in Kızkardeşi Eroin Komasına Girdi!

esra balamir esra balamir haberleri Sevgili melekler, bir zamanların ünlü manken ve oyuncularından Esra Balamir'in dertler peşini bırakmıyor. Bir dönem hastalığıyla, bir dönem de babasının uyuşturucu satıcılığıyla gündeme gleen Balamir, şimdi de kızkardeşinin eroin komasına girmesiyle sarsıldı. Esra Balamir'in kendisinden iki yaş küçük kardeşi Rana Balamir ölümden döndü. Yüksek dozda...

Sayfayı Paylaş