gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sibel can nasıl zayıfladı kilo verenlerin hikayeleri kilo verenlerin fotoğrafları nasıl zayıfladılar sibel can verdi Kocası yüzünden zayıfladığını söyleyen Ceyhan: “Odun gibi olmuştum. Kocam beni kıskanmıyordu bile. Gözünün dışarıya kaydığını hissedince silkelenip, zayıfladım.” [​IMG]

Vatan'ın haberine göre, Esra Ceyhan yeni yayın dönemi için hazırlıklarını tamamladı. Öyle ki fiziksel olarak da büyük bir değişim içine girdi. Rejim yaparak hamilelikte aldığı kilolardan kurtuldu. Yeni görüntüsüyle fotoğraflar da çektirdi. Kısa sürede nasıl bu kadar zayıflamıştı? İşte Ceyhan’ın açıklamaları:

- Doğumdan sonra kendimi odun gibi hissettiğim dönemler oldu. Belim o kadar kalınlaşmıştı ki. Kocam kimi zaman beni kilolu, uykusuz, çökmüş, şebelek gibi gördü. Bana sürekli “Daha da kilo aldın” diyordu. Erkek seni beğenmedikçe daha da çok bakımsızlaşıyorsun. Eşim o dönem beni hiç kıskanmıyordu, gözünün ucuyla bile bakmıyordu.

- Bebekle birlikte insan anne olmak ve çekici görünmek arasında kalıyor. Tabi ki anne olmayı tercih ediyor. Anne olduktan sonra etek boyumu uzattım, dekoltemi azalttım. Frapan bir makyaj yaptığım zaman bile “anneyim uygun olmaz” dedim.

- Karı-koca ayrılmaları en çok doğumlardan sonra oluyor. Eşlerin hanımlarını çekici bulmamaları da bu dönemde yaşanıyor. Benim de öyle bir dönemim oldu. Doğumdan sonra olan deformasyon yüzünden sürekli pantolon ve kalçayı kapatan şeyler giyiniyordum. Eşimin bana bakışı bile değişti. Gözünün dışarıya gittiğini hissetince “Acaba beni arzu etmiyor mu?” diye düşündüm.

- Çünkü doğumdan sonra çekiciliğin ve güzelliğin azalınca başka kadınların kocana bakışı da değişiyor. Kocanı bekar, boşta bir erkek gibi görüyorlar. Böyle olunca sirkelenip, toparlandım.

- Doğum sonrası kadın aldatılabilir. Bu az kaldı benim de başıma geliyordu. Ama kocam Allah’tan bunu bana yaşatmadı. Bir kadın için ne kadar rencide edici bir şey. Evdeki bakıcıdan bir farkın olmuyor. Ayrıca o dönemde evdeki bakıcı da çok önemli. Bakıcı evin hanımından daha güzel daha bakımlı olmamalıdır. Bir kadın kendine göz göre göre neden bir rakip yaratsın ki? Bakıcıyı eşine tercih eden erkekler de var. Ben çok güzel bir bakıcıyı işe almazdım. Benim evimde çalışanlar kolsuz, yakasız, yakası açık giyinemez.

renesme bunu beğendi.
  2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi?
    Evindeki bakıcılara bi diyeceğim yok ama. çok olumlu bi karar olmuş.
    kendini çok bırakmıştı.

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Ceyhan boşandı

Esra Ceyhan boşandı

Sunucu Esra Ceyhan, 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan'dan anlaşmalı olarak boşandı. BU MUTLULUK MAZİ OLDU Beykoz Aile Mahkemesindeki duruşmaya, Esra ve Barbaros Ceyhan ile taraf avukatları katıldı. Hakim, Esra Ceyhan'ın dava dilekçesinde gösterilen, “çiftin aralarında fikri ve ruhi uyuşmazlık bulunduğu ve ailenin birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçelerini dikkate alarak,...
  2. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  3. Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Bu konu; Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolar hepimizin korkulu rüyası. Biraz fazlalığımız olsa hemen aynalarla küsüşüyor, acilen diyet yapmaya başlıyoruz. Ünlüler dünyasındakilerin işleri ise bizden çok daha zor. Onlar sürekli göz önünde olduklarından her zaman hoş ve bakımlı görünmek zorundalar. İşte dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da...
  4. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  5. Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

BKM Mutfak ve doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin bilindiği üzere sanatçı Rasim Öztekin'in kızı... İzleyici onu kilolu haliyle sevip benimsedi ve hatta çoğu skeçlerde kendisi bile kilolu hali ile ilgili espiriler bile yaptı...Pelin artık kilo vermenin zamanının geldiğini düşünerek ve herhangi bir diyetisyenden yardım almadan tamamen kendi çabaları ile kısa sürede tam 30 kilo...

Sayfayı Paylaş