gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Esra ceyhan'ın kredisi tükeniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

esra ceyhanın ikinci bebeği esra ceyhan 2bebeği ceyhan ikinci çocuğa hamile ın yeni bebeği

Ben esra ceyhanı hiç sevmiyorum kendisini bişi zannediyor her konuda uzman sanki yahu bi seda sayan bide sen kaç yıldır ekranlardasınız insanlar bıktı sizden :D

YILLARCA ATV VE KANAL D’DE PROGRAM YAPTIKTAN SONRA TRT’YE GEÇİŞ YAPAN ESRA CEYHAN, İZLEYİCİLERDEN BEKLEDİĞİ İLGİYİ GÖREMEDİ.
    [SIZE=+0][/SIZE]Reytinglerde ilk100’e girmekte zorlanan Esra Ceyhan’ın programı hayal kırıklığı yarattı.

TRT’ye geçtikten sonra, yaptıklarından çok aldığı ücretle tartışma konusu olan Esra Ceyhan, artık Türk izleyicisinden ilgi görmüyor.

Esra Ceyhan’ın program yaptığı saatlerde ekrana gelen Dr.Oz Show, Esra Erol’la Evlen Benimle, Mavi Şeker, Deryalı Günler gibi programlar Ceyhan’ın programını geride bırakıyor..

Son olarak dikkat çekmek için baş örtüsüyle ekranlarda boy gösteren sunucu yine izlenmedi.

TRT’nin bu kadar düşük reyting alan, listelerde çok aşağılarda yer bulan programa ne kadar tahamül edeceği merak konusu.

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    katılıyorum sana bende sevmiyorum esra ceyhanı.izlemiyorumda.

Esra ceyhan'ın kredisi tükeniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mortgage - Konut kredisi

Mortgage - Konut kredisi

Mortgage sistemi kira öder gibi, aylık bütçenizi sarsmayacak rakamlarla ev sahibi olmanın yollarını açan sistemdir. Mortgage satış sisteminde satın alınmak istenilen evin bedeli eksperlerce değerlendirilir, kredi almak için belirli bir peşinat hazır ise, (ki bu genellikle evin satış bedelinin %25'i olur) kalan miktar Mortgage sağlayan yani kredi veren tarafından ödenir. Ev kredisi veren...
  2. Esra ceyhan'ın pazartesi günkü programına nasıl çıkacağı bilinmiyor.

Esra ceyhan'ın pazartesi günkü programına nasıl çıkacağı bilinmiyor.

ESRA CEYHAN'IN PAZARTESİ GÜNKÜ PROGRAMINA NASIL ÇIKACAĞI BİLİNMİYOR. ÇÜNKÜ KÖTÜ BİR HABER ALDI. BAKIN PROGRAMA NELER OLDU? Doğumdan sonraki kilolarını atıp yeni sezona bomba gibi giren Esra Ceyhan'ın, Haber Aktüel'de yer alan habere göre, tüm ekibinin istifa ettiği iddia ediliyor. Geçtiğimiz sezon sonunda ekibini tamamen değiştiren ve yeni isimlerle yola çıkan Esra Ceyhan daha sezonun...
  3. Tükeniyorum Rabbim

Tükeniyorum Rabbim

Tükeniyorum Rabbim! Yalnız kaldığımı düşünüp, varlığının her an, her noktada tezâhür ettiğini, beni devamlı koruyup gözettiğini, gönlümden geçenlere dahî cevap verdiğini unuttuğum zaman, “Rabbim” demeyi unuttuğum an tükeniyorum! Diriliyorum Rabbim! Sana yaslandığım, Sana güvendiğim, Sen’inle başlayıp, Sen’inle devam ettiğim, tüm işlerimi Sana havâle ettiğim an! “Ne güzel Dost’sun” dediğim...
  4. hayvanların nesli neden tükeniyor

hayvanların nesli neden tükeniyor

hayvanların nesli neden tükeniyor ? Selam arkadaşlar günümüzde kesmek için bile zor tavuk horoz buluyoruz kurbanlıklar deseniz ateş pahası acaba hayvanların nesli neden tükeniyor ?
  5. Canlıların neden nesli tükeniyor?

Canlıların neden nesli tükeniyor?

Canlıların neden nesli tükeniyor hayvanların nesli neden tükenir Misafirimiz sormuş "hayvanların nesli neden tükeniyor?" diyebiz de bu konuda küçük çaplı bir araştırma yaptık ve canlıların neslinin tüknemesinin nedenlerini bu sayfamızda sizlerle de paylaşmak istedik Melek'ler. Doğal afetler, yerkürenin geçirdiği değişimler, iklim ve en önemlisi insanoğlunun eliyle ortayan...

Sayfayı Paylaş