gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Esra ceyhan'ın pazartesi günkü programına nasıl çıkacağı bilinmiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ESRA CEYHAN'IN PAZARTESİ GÜNKÜ PROGRAMINA NASIL ÇIKACAĞI BİLİNMİYOR. ÇÜNKÜ KÖTÜ BİR HABER ALDI. BAKIN PROGRAMA NELER OLDU? [​IMG]

Doğumdan sonraki kilolarını atıp yeni sezona bomba gibi giren Esra Ceyhan'ın, Haber Aktüel'de yer alan habere göre, tüm ekibinin istifa ettiği iddia ediliyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda ekibini tamamen değiştiren ve yeni isimlerle yola çıkan Esra Ceyhan daha sezonun başında yarı yolda kaldı.

Esra Ceyhan, giden ekibinin yerini doldurması için sezon başında Yasemin Bozkurt'un kız kardeşi Tülin Ünver'le anlaşmıştı. Genel Koordinatör Ünver yeni bir ekip kurmuş ancak ekibin yarısı da geçtiğimiz günlerde istifa etmişti.

Dün akşam da Ünver programdan ayrılma kararı aldı. İddialara göre Ünver'in 'Ceyhan'la televizyonculuk ve haber anlayışının uymayışı' nedeniyle programla yollarını ayırdığını iddia ediliyor.

Ünver giderken ekibin kalanını da yanında götürdü. Şimdi en çok merak edilen şey ise Esra Ceyhan'ın pazartesi günkü programa nasıl çıkacağı...

gecce

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Esra ceyhan'ın pazartesi günkü programına nasıl çıkacağı bilinmiyor.
    zaten sinir oluyorum bu kadina,,cikmasa daha faydali olur bence.....

3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Aynen bende sevemedim bu kadını
    çıkmayışı büyük bir kayıp değil benim içinn

4. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hic cikmaz insallah ekran kirliligi yapiyor bence dizilerde oynasin iyi rol yapiyor

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    onda o saygısızlık varken tek başınada yapar program tüm sevimsizliğiyle.bçyle değildi bu kadın ben çok beğenirdim manken olduğu dönemler bu programa basladı önüne gelene ukallık dizboyu

Esra ceyhan'ın pazartesi günkü programına nasıl çıkacağı bilinmiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra ceyhan'ın kredisi tükeniyor!

Esra ceyhan'ın kredisi tükeniyor!

esra ceyhanın ikinci bebeği esra ceyhan 2bebeği ceyhan ikinci çocuğa hamile ın yeni bebeği Ben esra ceyhanı hiç sevmiyorum kendisini bişi zannediyor her konuda uzman sanki yahu bi seda sayan bide sen kaç yıldır ekranlardasınız insanlar bıktı sizden :D YILLARCA ATV VE KANAL D’DE PROGRAM YAPTIKTAN SONRA TRT’YE GEÇİŞ YAPAN ESRA CEYHAN, İZLEYİCİLERDEN BEKLEDİĞİ İLGİYİ GÖREMEDİ....
  2. Pazartesi yorgunluğu nasıl atlatılır

Pazartesi yorgunluğu nasıl atlatılır

Merhaba arkadaşlar pazartesi yorgunluğu emini siz çalışanlarda da vardır. siz bu sendromu nasıl atlatıyorsunuz.
  3. Tatile Çıkacaklara Güneş Koruyucu Nasıl Seçilir Öneriler

Tatile Çıkacaklara Güneş Koruyucu Nasıl Seçilir Öneriler

güneş koruyucu seçerken güneş koruyucu krem nasıl kullanılır Artık yavaş yavaş tatil planlarının yapılıp, tatil alışverişlerine başlandığı ve yıllık izinlerin beklenildiği şu günlerde güneş koruyucu almayı unutmayın melekler :) Özellikle çocuklara ve güneşe ilk defa çıkacak olan sizlere özel hazırlanmış koruyucu faktörü yüksek ürünleri tercih edin diyoruz ve güneş koruyucu seçerken dikkat...
  4. photoshop programında cildimi nasıl temizleyeceğim ?

photoshop programında cildimi nasıl temizleyeceğim ?

Cildimde izler ve lekeler var ne yazık ki. Bu konuda da sitenizden faydalanacağım ama öncelikle acil olarak photoshopta cildimi kamufle etmek istiyorum nasıl yapacağım ?
  5. "Esra Erol'la" Yeni Sezon Programları Eylül'de Başlıyor!

"Esra Erol'la" Yeni Sezon Programları Eylül'de Başlıyor!

esra erolla, esra erolda evlen benimle, esra erol fox tv Sevgili melekler, evlendirme programı "Esra Erol'da Evlen Benimle" yeni sezonda "Esra Erol'la" adıyla ve değişen formatıyla ekranlara gelecek. Tanıtım fragmanından anladığımız kadarıyla aşkı, kavuşmayı ve yeniden barışmayı isteyen herkesin katılacağı program sevenlerini yeniden bir araya da getirmeyi ve dargınları...

Sayfayı Paylaş