Esra Erol doğum için gün sayıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

esra erol doğum yaptımı esra erol doğumu ne zaman doğum yaptı dogum yapti doğurdumu esra erol, doğumu ne zaman, ne zaman doğuracak, dopum yaptı, doğum yaptımı gibi merak ettiğiniz bilgiler burada arkadaşlar

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, hamileliğinin 9. ayına girdi. Bebeğini kucağına almaya sayılı günleri kaldı. Karnı burnunda poz veren Esra Erol'un haberini ve resmini sizlere aktarıyoruz Melek'ler.

Hamileliğinin dokuzuncu ayına giren ünlü sunucu, bebeğini de daha doğmadan objektiflere alıştırıyor. Geçtiğimiz günlerde gömleğinin önünü açarak poz veren Erol, bebek albümünü bu karelerle başlatacak gibi görünüyor.

Esra Erol doğum için gün sayıyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra Erol... STAR'DAN KOVULDU!

esra erol resmi web sitesi esra erol niye kovuldu neden izdivaçtan ayrıldı neden kovuldu star tv den ayrıldı Kendine yazık etmişsin esra erol bu kırizde 130 bin TL çok güzel mebla aza kanaat getiremiyen çoğu hiç bulamazmış :D 130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye çıkarılmasını isteyen sunucu Esra Erol kovuldu. Onun yerini ise oyuncu Zuhal Topal aldı. Son iki sezonun flaş...
  2. Gülben Ergen yeni albümü için gün sayıyor

gülben ergen 2011 albümü ne zaman çıkacak gülben ergen, yeni albüm, 2011, son albümü, şarkıları, ne zaman çıkacak, turkcell kuru çeşme arena, konserleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Eşi Mustafa Erdoğan'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Gülben Ergen, 27 temmuz da müzik dünyasına bomba gibi düşecek, yeni albümü için gün sayıyor Melek'lerim. Gülben Ergen, yeni albümü için gün...
  3. Esra Erol Doğum Yaptı mı

esra erol doğum yaptımı esra erol doğum yaptı mı dogum yapti dogum yaptımı normal mu yapacak ARkadaşlarım esra erol doğum yaptımı neyi oldu kızımı erkek mi bilgi verir misiniz
  4. Esra Erol doğum yaptı

esra erol doğum yaptımı esra erol doğum yaptı dogum yapti dogum esra erol doğum yaptı, doğurdu, oğlu oldu, bebeği, bebeğinin resimleri, oğlu, idris ali, doğumdan sonra, resimleri, ilgili haberleri burada arkadaşlar Ekranların sevilen yüzlerinden olan ve bir evlilik programının sunucusu olan Esra Erol, doğum yaptı Melek'lerim. Bir erkek bebek dünyaya getiren Esra Erol, oğluna İdris Ali adını...
  5. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. melek bebegi ne yaptı

,
  2. esra erol normal doğum mu yaptı

,
  3. esra erol doğum yaptımı