gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

esra erolun eşi kim acaba bilen varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Televizyoncu Esra Erol acaba kiminle evli, aynı camiadalarmı, ünlü birimi eşi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Esra Erol televizyonculuktaki başarısının yanında mutlu ve düzgün aile yaşantısıyla da örnek isimlerden biri. Geçtiğimiz yıllarda kendi programında evlenen Esra Erol'un eşi aslında Türkiyenin çok yakından tanıdığı bir ismin oğlu.
    Babası ünlü bir komiser olan Erol, talih dercesine Türkiyenin en ünlü mafya babalarından Kürt İdris lakaplı İdris Özbirin oğlu Ali Özbirle evlidir.Hiç Türkçe bilmemesinden dolayı bu lakap takılan İdris Özbir aynı zmaanda Esra Erol'un babasının komiserken bildiği isimlerden biridir.

Kürt İdris'in oğlu Ali Özbirle evli olan Esra Erolun bu evlilikten İdris Ali isminde bir bebeği vardır...

esra erolun eşi kim acaba bilen varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Mutluluk çok mu zor bir şey bilmiyorum ama zorsada neden beni bulmuyor bilmiyorum. Ben de artık mutlu olmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum hep bilmiyorum değil mi:S Aranızda mutlu olan arkadaşlara soruyorum acaba Mutlu Olmanın Sırları Nelerdir?
  2. murat boz nereli bilen varmı acaba

murat boz nereli bilen varmı acaba

Ben yeni yeni Murat Boz'u beğenmeye başladım.Önceden hiç hoş gelmezdi ama arkadaşlarımdanmıdır nedir, şimdi öyle değil :D Acaba kendisi nereli bilen varsa yazarmı?
  3. Hadisenin soyadını bilen varmı acaba ?

Hadisenin soyadını bilen varmı acaba ?

Popçu Hadise ne fena zayıflamış öyle di mi :D Neyse zaten konum bu değil.Benim merak ettiğim Hadisenin soyadı, bilen varmıdır ?
  4. kanıt dizisi niye bitti bilen varmı acaba

kanıt dizisi niye bitti bilen varmı acaba

Kanıt dizisini severek izliyordum ama bitti ya neden bitti ki, zaten güzel diziler hemen bitiyor bu ne böyle :/
  5. Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti? Eşi Ali Özbir'den Önemli Açıklama!

Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti? Eşi Ali Özbir'den Önemli Açıklama!

esra erolun bebek haberi, esra erolun bebeği, esra erol haberleri Sevgili melekler, evlendirme programı sunucusu Esra Erol bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 4 aylık bebeğini kaybetmişti. Basında düşük yaptığı açıklanan Esra Erol'un aslında düşük yapmadığı, bebeğin karnında öldüğü, eşi Ali Özbir tarafından açıklandı. İşte Ali Özbir'in konunun aslıyla ilgili açıklamaları... Esra...

Sayfayı Paylaş