Esra Erol'un gelinliği

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Sadminin Aşkısı♥ Yetkili Kişi

esra erolun gelinliği esra erol gelinlik erolun gelinligi gelinlik modeli erol gelinliği
    Birçok çifti programında evlendiren Esra Erol'da artık evliler kervanına katıldı.2 temmuzda canlı yayında geçen akşamda dostlarıyla çifte düğün yapan çifte öncelikle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
    Esra gelinlik olarak bu senenin modasına uyarak etek kısmı fırfırlı modeli tercih etmiş üst taraf ise straplez olan gelinliğin sizlerle paylaşıyorum
    Yerlerde sürünen oldukça uzun bir duvak tercih etmiş gayette hoş olmuş
    Çok şirin ve bir o kadarda şık olan fırfırlar gerçekten etek kısmına ayrı bir hareket katmış

2. eminegelin

eminegelin New Member

ne yalan söyliyim ben beyenmedim.... allah mesut etsin....

3. @Kendi@

@Kendi@ New Member

bende gelinliği begenmedim..ama düğünü güzeldi.allah mesut etsin

4. ilkimsu

ilkimsu New Member

cok yakısmıs ya cok sempatik :)

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

geliniğinin üstü güzel

Esra Erol'un gelinliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra Erol'un düğün resimleri

esra erolun düğün fotoğrafları esra erol düğün fotoları erolun düğünü erol fotoğrafları [B]2 temmuz'da Nişanlısı Ali Özbir ile canlı yayında evlenen Esra Erol geçen akşam birçok ünlünün katıldığı ikinci bir törenle çifte düğün yapmış oldu.Esra Erol'un düğününden resimleri sizlerle paylaşıyorum...
  2. Esra Erol'un kına gecesi

esra erolun kına gecesi ünlülerin kına geceleri [B]Esra Erol'un kına gecesi çok renkli görüntülere şahit oldu.Kına gecesinde bindallı giyen ellerine kına yakılan Esra Erol'un kına gecesinden seçmiş olduğum resimleri sizlerle paylaşıyorum. Darısı bekarların başına olsun diyerekten Meleklermekanı.com olarak Esra'ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz:)...
  3. Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

esra erol hamile esra erolun bebeği erolun bebeğinin cinsiyeti erol bebeğinin çinsiyeti hamile cinsiyeti [B]Atv ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol bebeğine kavuşacağı gülerin heyecanını yaşıyor.Şu anda hamileliğin ilk aylarını yaşayan Esra Erol'un bebeğinin adı şimdiden belli oldu arkadaşlar.Buna göre dört aylık hamile sunucu Esra Erol doğacak bebeğinin ismi hakkında şunları...
  4. Esra Erol'un Eşine Hapis Şoku!

[B]esra erol haberleri esra erol eşi esra erol[/B] Sevgili melekler, atv ekranlarında evlilik programı sunan başarılı sunucu Esra Erol'un eşine hapis cazesı verildi. İzmir'de tutuksuz yargılandığı dava sonuçlanan[URL="http://www.meleklermekani.com/sac-bakimi/245601-esra-erol-un-saclari-ne-renk-2013-a.html"] Esra Erol[/URL]'un eşi Ali Özbir, ’örgüte bilerek yardım etmek’ suçundan 1...
  5. Esra Erol'un Kıyafeti!

[B]esra erolun kıafeti, esra erol, esra erol haberleri[/B] Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Esra Erol'da Evlen Benimle programıyla ekranlarda yer alan Esra Erol, programına Hababam Sınıfı oyuncularını konuk etmişti. Efsane film Hababam Sınıfı’nın hayattaki oyuncularının kopnuk olduğu "Esra Erol’la Evlen Benimle" programında Esra Erol bir hoşluk yaptı ve liseli kızlar gibi giyindi....

Sayfayı Paylaş