Esra Erolun oğlunun fotoları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. esra erol oğlu esra erolun oğlunun fotoları esra erol oğlunun fotoları esra erolun bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Tv de iizdivaş programı sunan, güzel sunucu Esra Erol doğum yaptı bildiğiniz üzere. doğum haberinden sonra, Esra Erol oğlunun fotoları ile gündemimize geldi. Geçtiğimiz günlerde, Ersa Erol hayranları Esra Erolun oğlunun fotoğrafları konusunda merak sardı ve bu merak git gide büyümüştü, bir çok kişi Esra Erolun bebeğinin fotoları ne zaman yayınlacak diye sorular sorarken, biz Esra Erol bebeğinin fotoğrafları konusunu açıyoruz ve Esra Erolun bebeğinin fotoları için bekliyenlere Esra Erolun oğlu İdris Ali nin fotolarını sizlerle payşaşıyoruz Melek'ler:)

İzdivaç programının sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'nin fotoğrafını twitter ve facebook sayfasında paylaştı.

Erol, fotoğrafın altına "Bizde hergün yeni haller, sesler tek vazgeçemediği elleri. İki eli de ağzında dünden beri. Bal mı var anlamadım" notunu düştü.
  2. Maaşallahh çok tatlıymış :nazar: :)
    1 kişi bunu beğendi.
  3. maaşallah maaşallah ALLAHIM esirgesin.Ayyy valla birden kendi oğluşm aklma geldi RABBİM bana ve bebiş bekleyen herkese nasip etsn sağlıkla büyütmeyi.Bu arada normalde anneler eşlerinin kopyasını doğurur babaya benzer,idris ali de dedesinn kopyası .Esra babasının kopyasını doğurmuş valla hahaha hahaha
  4. yerim seni ben ne tatlı maşşah. allah nazrdan esirgesin

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. esra erolun oğlu