Esra Erolun oğlunun fotoları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

esra erol oğlu esra erolun oğlunun fotoları esra erol oğlunun fotoları esra erolun bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Tv de iizdivaş programı sunan, güzel sunucu Esra Erol doğum yaptı bildiğiniz üzere. Doğum haberinden sonra, Esra Erol oğlunun fotoları ile gündemimize geldi. Geçtiğimiz günlerde, Ersa Erol hayranları Esra Erolun oğlunun fotoğrafları konusunda merak sardı ve bu merak git gide büyümüştü, bir çok kişi Esra Erolun bebeğinin fotoları ne zaman yayınlacak diye sorular sorarken, biz Esra Erol bebeğinin fotoğrafları konusunu açıyoruz ve Esra Erolun bebeğinin fotoları için bekliyenlere Esra Erolun oğlu İdris Ali nin fotolarını sizlerle payşaşıyoruz Melek'ler:)

İzdivaç programının sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'nin fotoğrafını twitter ve facebook sayfasında paylaştı.

Erol, fotoğrafın altına "Bizde hergün yeni haller, sesler tek vazgeçemediği elleri. İki eli de ağzında dünden beri. Bal mı var anlamadım" notunu düştü.

2. RefRa

RefRa Daimi Üye

Maaşallahh çok tatlıymış :nazar: :)

sheker_shey bunu beğendi.
  3. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

maaşallah maaşallah ALLAHIM esirgesin.Ayyy valla birden kendi oğluşm aklma geldi RABBİM bana ve bebiş bekleyen herkese nasip etsn sağlıkla büyütmeyi.Bu arada normalde anneler eşlerinin kopyasını doğurur babaya benzer,idris ali de dedesinn kopyası .Esra babasının kopyasını doğurmuş valla hahaha hahaha

4. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye

yerim seni ben ne tatlı maşşah. allah nazrdan esirgesin

Esra Erolun oğlunun fotoları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. takı modelleri esra erolun ve muhteşem yüzyılda kullanılan takılar

takı modelleri esra erolun takıları kızlar takılar hepimizin olmassa olmazıdır giyimimiz kadar aksesuarlarımız da önemli ben çok dikkat ediyorum kolyem küpem yüzüğüm hiç eksik olmaz :deli: bu modellerde çook güzel :tik:
  2. Esra erolun bir kaç kıyafeti

esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun elbiseleri erol elbise modelleri eşi Esra erol şıkır şıkır bir bayn bunun yanında hareketlerine yakışan kıyafetleride var buyrun onlardan bir kaçı... [RIGHT]
  3. Esra Erolun Bebeğinin Resimleri ( oğlunun )

esra erolun oglu esra erolun oğlu erol un oğlu çocuğu bebeğinin resmi Esra Erol'un oğlu oldu ismini İdris Ali Koydular, Şimdi Esra Erol'un oğlunun fotoğraflarını sizlere veriyoruz meleciklerim. Allah analı babalı büyütsün diyoruz.
  4. esra erolun eşi kim acaba bilen varmı?

Televizyoncu Esra Erol acaba kiminle evli, aynı camiadalarmı, ünlü birimi eşi ?
  5. Esra Erol ve Oğlunun Tatil Keyfi

Esra Erolun oğlu Esra Erol ve Oğlunun resimleri Esra Erolun resimleri 2013 Malum havuz ve deniz sezonu bir süredir açıldı. Tatilciler soluğu sahil ve havuzlarda alıyor. Bütün sene çalışan ünlüler de tatil yapmaktan geri kalmıyor. Kimi tek başına, kimi sevgilisi ile kimi de ailesi ile tatili tercih ediyor. Oğlu ile birlikte tatil yapmayı tercih eden ünlülerden biri de evlenme programını başarı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. esra erol un oglu resimler