Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun atv deki maaşı maaşı atv erol kıyafet sponsoru

Bu programı kaldırırlar diye sevinirken şimdi kanalların hepsi evlendirme programı yapacak star,fox şimdide atv bekar kalmıcak hiç bu gidiştehahaha

STAR TV'DEN MAAŞ ANLAŞMAZLIĞI NEDENİYLE AYRILAN ESRA EROL, YENİ KANALIYLA ANLAŞTI..

130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye çıkarılmasını isteyen sunucu Esra Erol Star TV'den maaş anlaşmazlığı nedeniyle kovulmuştu. Esra Erol, ATV ile anlaştı.

HABER ÖNCESİ YAYINLANACAK
    Erol'un izdivaç programı, ana haber önünde yayınlayacak. Bu gelişmeden sonra Star TV'nin de Zuhal Topal'ın sunduğu "İzdivaç" programını daha önceleri olduğu gibi haber öncesine koyup koymayacağı merak konusu...
    Kadınlar Melektir
  2. seviyorum ben bu kadını ya,ama programını izlemiyorum izlemem de yav,o ne öle.annanem izliyo,arada kopuyo gülmekten oarada gidiyorum bende iki gülüyüm diye hahaha
    maaş olayına yuh diyorum ya.o nasıl bi paradır:S:S zenginin malı fakirin çenesini yorar hesabı:D başarılar diliyorum kendilerine:D
    buarada paylaşım için tşkler,merak ediyodu annanem bu kıza noldu diye,söliyim de sevinsin:D:D
  3. Para yüzünden anlaşamaması imajını kötü yönde etkilemiş olmalı. Hoş değil zira...
    Bu tarz programların giderek çoğalması da neye alamet bilmiyorum valla... :)
    Paylaşım için teşekkürler...
  4. böyle programları pek sevmem ama arada bakarım öyle
    p.için saol cnm genede

Sayfayı Paylaş