Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun atv deki maaşı maaşı atv erol kıyafet sponsoru

Bu programı kaldırırlar diye sevinirken şimdi kanalların hepsi evlendirme programı yapacak star,fox şimdide atv bekar kalmıcak hiç bu gidiştehahaha

STAR TV'DEN MAAŞ ANLAŞMAZLIĞI NEDENİYLE AYRILAN ESRA EROL, YENİ KANALIYLA ANLAŞTI..

130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye çıkarılmasını isteyen sunucu Esra Erol Star TV'den maaş anlaşmazlığı nedeniyle kovulmuştu. Esra Erol, ATV ile anlaştı.

HABER ÖNCESİ YAYINLANACAK
    Erol'un izdivaç programı, ana haber önünde yayınlayacak. Bu gelişmeden sonra Star TV'nin de Zuhal Topal'ın sunduğu "İzdivaç" programını daha önceleri olduğu gibi haber öncesine koyup koymayacağı merak konusu...

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Aktif Üye

seviyorum ben bu kadını ya,ama programını izlemiyorum izlemem de yav,o ne öle.annanem izliyo,arada kopuyo gülmekten oarada gidiyorum bende iki gülüyüm diye hahaha maaş olayına yuh diyorum ya.o nasıl bi paradır:S:S zenginin malı fakirin çenesini yorar hesabı:D başarılar diliyorum kendilerine:D
    buarada paylaşım için tşkler,merak ediyodu annanem bu kıza noldu diye,söliyim de sevinsin:D:D

3. Münzevi

Münzevi Aktif Üye

Para yüzünden anlaşamaması imajını kötü yönde etkilemiş olmalı. Hoş değil zira... Bu tarz programların giderek çoğalması da neye alamet bilmiyorum valla... :)
    Paylaşım için teşekkürler...

4. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye

böyle programları pek sevmem ama arada bakarım öyle p.için saol cnm genede

Esra erol'un yeni kanalı belli oldu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra Erol'un düğün resimleri

esra erolun düğün fotoğrafları esra erol düğün fotoları erolun düğünü erol fotoğrafları 2 temmuz'da Nişanlısı Ali Özbir ile canlı yayında evlenen Esra Erol geçen akşam birçok ünlünün katıldığı ikinci bir törenle çifte düğün yapmış oldu.Esra Erol'un düğününden resimleri sizlerle paylaşıyorum
  2. Esra Erol'un gelinliği

esra erolun gelinliği esra erol gelinlik erolun gelinligi gelinlik modeli erol gelinliği Birçok çifti programında evlendiren Esra Erol'da artık evliler kervanına katıldı.2 temmuzda canlı yayında geçen akşamda dostlarıyla çifte düğün yapan çifte öncelikle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Esra gelinlik olarak bu senenin modasına uyarak etek kısmı fırfırlı modeli tercih etmiş üst taraf ise...
  3. Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

esra erol hamile esra erolun bebeği erolun bebeğinin cinsiyeti erol bebeğinin çinsiyeti hamile cinsiyeti Atv ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol bebeğine kavuşacağı gülerin heyecanını yaşıyor.Şu anda hamileliğin ilk aylarını yaşayan Esra Erol'un bebeğinin adı şimdiden belli oldu arkadaşlar.Buna göre dört aylık hamile sunucu Esra Erol doğacak bebeğinin ismi hakkında şunları...
  4. Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

adını feriha koydum yeni feriha adını feriha koydum yeni feriha kim adını feriha koydum yeni feriha kim olacak Sevgili melekler, reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla birlikte senaryonun nasıl devam edeceği konusunda bir açıklama yapılmamıştı ama diziye yeni katılacak ve Emir'in kalbini kazanacak isim belli oldu. İşte adını feriha koydum yeni...
  5. Esra Erol'un Kıyafeti!

esra erolun kıafeti, esra erol, esra erol haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Esra Erol'da Evlen Benimle programıyla ekranlarda yer alan Esra Erol, programına Hababam Sınıfı oyuncularını konuk etmişti. Efsane film Hababam Sınıfı’nın hayattaki oyuncularının kopnuk olduğu "Esra Erol’la Evlen Benimle" programında Esra Erol bir hoşluk yaptı ve liseli kızlar gibi giyindi....

Sayfayı Paylaş