gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Esra Kahraman_ mülteci

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bu kacinci gocmen kuslar gurbete ucar Hayat sana omur bana dert acar Sasirsam calsam kapini hayalin acar
    Damla damla kalbime yoklugun batar

Seni sensiz olmadim ki
    Hasreti yasamadim ki
    Boyle cagresiz olmadim ki yar

Ama bilirim en sonunda mülteciyim ben sana
    Siginacak bir yerim yok gozlerinden baska
    Siginacak bir yerim yok ellerinden baska

Bir kursun alsa canimi alsa bu sonsuz acidan
    Kapatsam gozlerimi goceylesem fani dunyada

Siginacak bir yerim yok gozlerinden baska
    Siginacak bir yerim yok ellerinden baska

Esra Kahraman_ mülteci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Kahraman_ Olmuyor

Esra Kahraman_ Olmuyor

sevmiştim çok sevmiştim ömrüm kefildi aşka ne gerçek ne rüya hepsi boş boş bu dünya örmüştüm duvar örmüştüm kalbimin çevresine başkası girmesin ve o kaçmasın diye o başkasının oldu ben başka yar buldum ama olmuyor bu acıya yürek dayanmıyor elerim başka yare dokunamıyor olmuyor bu acıya yürek dayanmıyor
  2. Esra Kahraman_ Gözyaşların

Esra Kahraman_ Gözyaşların

susma söyle bana çok mu zor geçti yıllar sessizce ağlatanlar susma söyle bana çok mu kötü yaşananlar hayat varsa heden gülmüyor insanlar gözyaşların aktı yine kapat onları gülüşünle gözyaşların kupkuru denizler kadar tuzlu susma söyle bana sen nerdesin,kimlesin uzaklarda ve bensizsin durma dön gel bana seslendiğim uzaklardan içimdeki bu fırtına yol almadan gözyaşların aktı yine kapat onları...
  3. Esra Kahraman_ Bazen

Esra Kahraman_ Bazen

Bazen gider aklın başından gözlerin görmez olur Sesin uzanmaz olur sevdiğine Sözlerin demez olur Öyle bir derya ya dalar ki matemin Tutamaz dünyayı ellerin Yakamozlar kararır Kapkara perden olur Kasırgalar kabusun Gösterse güneş yüzünü durulsa sular Çağlasa ya gözlerin Hani umuda haykırışlar
  4. Esra Kahraman_ Ağlama

Esra Kahraman_ Ağlama

anne ağlama sustum diye gittim diye anne ağlama acılara yenik düşmedik saramadım ki yaramı dindiremedim sancılarımı saklayamadım senden acılarımı söndüremedim yangınlarımı gidiyorum uzaklara gidiyorum bile bile yarınlardan kaçıyorum hayat üstüme gelmesin istemiyorum sen ağlama anne zaten ben ağlıyorum
  5. Esra Kahraman_ Adı Yok

Esra Kahraman_ Adı Yok

Bir parça sen aldım yanıma Yola çıkarken Bırakmadım evimizde kokumu bile Bir parça sen aldım yanıma Yola çıkarken Hatırlatsın bana kıydığın geceyi diye... Nasıl dokuna bildin Nasıl sevişebildin Nasıl herşeyi böyle görmezden gelebildin Nasıl dokunabildin Nasıl sevişebildin Nasıl herşeyi görmezden gelebildin Bana seni anlatma bende varsın Dönüşü hiç olmayan yollardasın Boşuna bu yalvarış...

Sayfayı Paylaş