gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Esrarengiz bir sayı:1089

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hangi sayıyı seçerseniz seçin bazı işlemlerden sonra sonuç 1089 çıkıyor.Deneyin göreceksiniz ama işle hatası yapıp beni yalancı çıkarmayın haaa :) ÖRNEK:

Sayımız 825

Şimdi bu sayının tersini alalım ve büyük olandan küçük olanı çıkaralım.

825 - 528 = 297

Şimdi çıkan sonucun tersiyle kendisini toplayalım.

297 +792 =1089

Sizde farklı sayılarla aynı işlemleri yaparak 1089 sayısını elde edebilirsiniz

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç kız kim bulmuş bunu :D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bilemiyorum ki canım bulan bulmş :D:pasi:

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben ne yiyeceğimi düşünemezken adamlar ne düşünüyo :dil::fırtına::yumurta:

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ayy cadıı allah senı napsın kısss.... du bıde bız deneyelım... ımmmmm

385 olsun sayımız
    583 - 385 = 198 olur
    198 + 891 = 1089

anaaa! harbıden doğruymuşş kıs hayall eferinn valla herkese yapcam hacen bunu :D:D

Esrarengiz bir sayı:1089 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. esrarengiz avatarlar

esrarengiz avatarlar

esrarengiz avatarlar esrarengiz avatar bayan avatarları bayan resimleri erkek resimleri
  2. Sana değer veren biri

Sana değer veren biri

Sana değer veren biri, Verdiği değeri, İlk senden beklemeden…. bir zaaf olarak görmeden…. Şartsız tüm kalbiyle ifade eden… Ve, "Benim için değerlisin" diyebilen biri… * Fikirlerine * Duygularına * Kararlarına * İsteklerine önem veren biri!! Her zaman ilk ve tek tercihi "SİZ" olduğunuzu bildiğiniz biri, Sizden karşılık görmese bile sizi SEVEBİLEN biri, Her zaman...
  3. bir soru bıraktım sana

bir soru bıraktım sana

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  4. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  5. Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana..

Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana..

Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana.. Yüzün aya benzerdi ay yüzüne kıskanırdı geceler yüzünü… Gözlerin parıltısını yıldızlardan alırdı sanki yıldızlar parıltısını gözlerinden… İçim titrerdi her baktıkça yüzüne sonsuz bir sevdayı anlatırdı menekşe gözlerin Ben o sevdanın tutkunu olurdum… Ay kokardı her yanın dolunaylı gecelerde sevda kokardı boydan boya… Ben bir aya bir sana vurgundum kimse...

Sayfayı Paylaş