gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Eşrefpaşalılar hüzün ve komedi yumağı...

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yorgun olduğum, bir akşam üzeri gittim bu filme... Zaman zaman gözlerim doldu. Zaman zaman kahkahalara boğuldummm...
    Hayatımızdan kareler gördüm bu filmde... Farkında olmadığımız yada unuttuğumuz insanlardan örnekler gördüm...
    Hadi bu hafta sonuda siz kendinize bu filmi armağan edin...

Fakat Madam Eleni (Sermin Hürmeriç) Davut’u sevmesine rağmen Tayyar ile evlenmek zorunda kalmıştır. Bir de kızı Duygu (Deniz Özpınar) dünyaya gelir. Fakat Tayyar, Madam’ın gönlünün Davut’ta olduğunu bildiğinden bunu sindiremeyip kızı ile birlikte Madam’ı ortada bırakır.

Tayyar bir şekilde intikam alacaktır ve bunu Davut’un evlatlığı Nusret’i (Burak Tarık) kendi yoluna çekerek yapacaktır. Mahalle kabadayısı Nusret ise bir tarafta sevdiği kız, sevdiği insanlar; diğer tarafta ise para ve saltanat arasında kalır.
    Bu iki dünya arasında bocalarken mahallenin metruk camisine bir Hoca (Sinan Taymin Albayrak) tayin olur ve olayların seyri değişmeye başlar…

Eşrefpaşalılar hüzün ve komedi yumağı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yumak

Yumak

İplik yumağı uzun ömre, basiretli davranan hizmetçiye, rızık ve faydalı şeylere delalet eder.Rüyasında yumak gören kimsenin işleri daha da karışacak demektir. Rüyasında yumak gören kimsenin işleri daha da karışacak demektir. Rüya yumağın türüne göre yorumlanır.Rüyada bir ip yumagi görmek, çok daginik bir sekilde devam eden yasantinizi artik bir düzene sokarak toparlanmaniz gerektigi hakkinda...
  2. komedi

komedi

Komedi Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.Rüyada bir tiyatroda komedi seyrettiginizi görmek, isiniz hususundan amirlerinizle is hususunda tartistiginiza, sizin bir komedya oynadiginizi görmek, bu tartismalarda tezinizi kabul ettirdiginize ve kendinizi hakli çikardiginiza isarettir.
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün

Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün

Dünümden bugüne kalan sadece bir kış Zaman öyle zor ki yanımda ol sen Girdiğim kavgalar baktığım aynalar Neden hiç büyümez içimde çocuklar Yanımda ol ki gücüm çoğalsın Yanımda ol ki sesim dağılsın Sözünden içime kalan geceyi örttüm Çünkü ardımda gezen takvimler vardı Bilemedim yaşanan hangimizin düşü Şimdi dudaklarında kurumuş gül tadı Yanımda ol ki gücüm çoğalsın Yanımda ol ki sesim dağılsın...
  4. hüzün ve yalnızlık avatarları

hüzün ve yalnızlık avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...

Sayfayı Paylaş