gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

esse ürünleri hergün farklı bir indirimle

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

magimix türkiye esse yi biliyorsunuzdur heralde, çok güzel eşyaları var mağazasına girince hepsini incelemeden çıkamıyor insan. bazı ürünlerini kullanıyoruz gerçekten çok sağlam ve kaliteli ömürlük diyebilirim yeni evleneceklere tavsiye ederim bir de yeni site açmışlar hergün farklı bir ürünleri %50 indirimle satılıyor.
    şu an buharlı ütü satılıyor fiyatı 295den 169 a düşmüş bana çok iyi geldi..
    hergune1esse

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Esse'den ürün almayın
    Ürünlerinizde magimix meyve sıkacağını çok beğenerek almıştım hemde iki tane, birini hediye olarak teyzeme yolladım kendisi mersin de yaşıyor. Ürünü aldıktan sonra magimix'in üst aparatı sağa döndürelek motorun üsütne oturan aparattaki dişliler kırıldı ve motoru oldugu gibi duruyor bende teyzemle kendi ürünümü değiştirdim o zaman mersinde esse yoktu cihazı buraya getirdim ve parçasının gelmesini bekledim ama o parça yaklaşık 2 yıldır gelemedi. Atmak istesen atamazsın cihaz yepyeni duruyor ve verdiğin paraya yazık parçayı beklesen ki servisiniz çocuk var sanıyor karşında adam oyalıyor resmen. Eğer ürünlerinizin yedek parçaları yoksa alırken söyleyin, siz bunu alıyorsunuz ama bir arıza çıktığında sizin mağduriyetinizi gideremeyiz deyin bizde almayalım paramızda bize kalsın 100 veya 200 liralık bişey de değil aldığım ürün. Son yol olarak Şikayetimvar aracılığıyla Esse'ye ulaşmayı istedim vede burdan size yazdım. Zararımın giderilmesini istiyorum. Ne kadar ciddiye alırsınız bilmiyorum ama bu da sonuç vermezse hakkımı aramak için legal yollara başvuracağım. Artık ürünlerinizide kimseye tavsiye etmiyorum.. Esse'den çöp bile almıyorum ve çevremede aldırmıyorum.

3. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım buradaki yazıyı yazan essenin sahibi değil hepimiz gibi paylaşım yapan bi üyedir öyle bi yazı yazmışsın ki sanki forumu açan kişi esseden biride ona itham ediyosun şaka gibisin yaaaaaa bide diosunki ulaşamadım burdan size yazdım biz essenin mağaza müdürümüyüz allahım yaaa sadece paylaşım ok anladın sanıyorum

4. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ben sadece paylaşmak amaçlı açtım konuyu esse ile uzaktan yakından alakam yok ayrıca esseden de bi çok alışveriş yaptım, arızalanıp teknik servise götürdüğüm de oldu. haklarınızı bilseydiniz keşke yedek parçayı belli bi süre zarfında getirmiyorlarsa ürünü değiştirmeleri gerekirdi keşke başvurularınızı dogru yapsaydınız.

esse ürünleri hergün farklı bir indirimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

keten tohumu tüketimi Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. *** Binbir derde deva tohum Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. Keten tohumunun mide- bağırsak sorunlarına iyi geldiğini söyleyen uzmanlar, bağırsakları yumuşattığını ve kabızlığı giderdiğine dikkat çekiyor....
  2. hergün bir hadis-i şerif

hergün bir hadis-i şerif

"Aziz ve Celil olan Allah buyurur ki "Ben kulumun beni sanısı yanındayım beni nasıl sanırsa ben öyleyim. Kulum beni andığı zaman muhakkak onunla beraberim. O beni gönlünde gizlice anarsa ben de onu öyle anarım. Eğer o beni bir topluluk içinde anarsa ben de onu beni içinde andığı topluluktan daha hayırlı bir topluluk için de anarım. Kulum bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir arşın...
  3. Laura Baresse Ürünleri %80 indirimle

Laura Baresse Ürünleri %80 indirimle

laura baresse laura baressa laure baresse arkadaşlar limangonun sitesinde laura baressenin çok güzel iç çamaşırları var acaip ucuz inceleyin isterseniz fotoğraflarını koymuyorum :dil: üye değilseniz limango .com.tr :: i love private shopping burdan üye olabilirsiniz.
  4. Hergüne Bir Makyaj

Hergüne Bir Makyaj

makyaj,yapımı, nasıl olmalıdır, hergüne makyaj taktikleri , resimleri, buradan bulabilirsiniz Makyaj yapan melişler her güne makyaj menüsü çıkardım size :):) Her Güne Makyaj Bayanlar, sizler için 1 haftalık makyajı araştırdım... Ve her güne makyaj buldum. Pazartesi: Dudak parlatıcısı ve nemlendirici krem. Daha pazartesindeyiz! Salı: Dudak parlatıcısı, renkli far ve lacivert rimel....
  5. Hergün Bir Baligim Ölüyor

Hergün Bir Baligim Ölüyor

Akvaryumda gün gectikce balik sayisi azaliyor.Yemlerini düzenli sekilde veriyoruz , suyunu degistiriyoruz, akvaryumu temizliyoruz.Yolunda gitmeyen ne acaba neden ölüyor bu baliklar :S

Sayfayı Paylaş