gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Essie 2011 Bahar serisi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Essie 2011 bahar serisi pastel renklerden oluşuyor. Toz pembe, lavanta, mavi, açık kahve ve sedefli bej tonları, 2011 yaz sezonu için Essie’nin belirlediği renkler. [​IMG]

2. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sedefli bejden bir tane aldım ve süper cidden güzel duruyor elde

Essie 2011 Bahar serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Ilk Bahar Fransiz modasi

2011 Ilk Bahar Fransiz modasi

fransız modası Modanin merkezi Paris´den sizlere özel Kiyafetler aldim geldim :fırtına: Bizim ne eksigimiz var Fransizlardan degil mi ama:yumurta:
  2. Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

Bershka Bahar 2011 Koleksiyonu

bershka 2011 bahar koleksiyonu bershka 2011 bahar koleksiyonu Baharın yaklaşmasıyla bahar koleksiyonları gündemde... Gençler için hem uygun fiyata hem de değişik tarzlarda bol alternatif sunan Bershka'nın bahar 2011 koleksiyonuna bakınca insanın içi açılıyor...
  3. 2011 Bahar Ceket Modelleri

2011 Bahar Ceket Modelleri

ceket modelleri ceket markaları modelleri 2011 2011 bahar ceketleri Sen model bahar ceketleri gözlerinizi kamaştıracak.Gerçekten renkleriyle modelleriyle çok hoş duruyor.umarım beğenirsiniz.
  4. Christian Louboutin‘in 2011 Bahar Sezonu

Christian Louboutin‘in 2011 Bahar Sezonu

ayakkabı, modelleri, yeni sezon, 2011 yazlık , Christian Louboutin‘in yeni sezon ayakkabı modellerini buradan bulabilirsiniz Louboutin‘in 2011 bahar sezonu Kreasyonları burada hanımlar ! Her yeni sezon merak uyandıran ayakkabı koleksiyonunu ile beklentileri bir çıta üste taşıyan Christian Louboutin‘in 2011 bahar sezonu ayakkabı kataloğu yayınlandı.
  5. 2011 Bahar Yaz Trendleri

2011 Bahar Yaz Trendleri

2011 trendleri, 2011 bahar- yaz trenderi, bahar trndleri, yaz trendleri, elbise ve ayakkabılar hakkında detaylı bilgi alalım. Yz denilince akla ilk rahat havadar tiril tiril elbiseler gelir. Tabi altınada olmazsa olmazı yazlık ayakkabılar. Sizler için karma bir koleksiyon melekler.

Sayfayı Paylaş