gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Essie 2012-2013 Kış Oje Renkleri ve Trendleri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

essie oje renkleri essie 2013

Sevgili melekler, essie oje 2012-2013 renkleriyle kozmetik reyonlarında ki yerini aldı. Essie’nin 2012 2013 kış sezonu için hazırlamış olduğu “Back-To-School Koleksiyonu” bordo, kırmızı ve yeşil tonlarından oluşuyor ve bu ojelerin isimleri Stylenomics, Recessionista, Miss Fancy Pants, Skirting the Issue, Don’t Sweater It ve Head Mistress. 4lü paket halinde de satılabilecek olan Essie 2013 ojeleri oje trenldei hakkında bilgi sahibi olamk isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için geliyor. ( Essie oje nerde satılır diye merak edenler için buradan bilgi alabilirsiniz )

gulsa199 bunu beğendi.
Essie 2012-2013 Kış Oje Renkleri ve Trendleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011-2012 oje renk ve modelleri

2011-2012 oje renk ve modelleri

oje oje renkleri 2011 2011 renkleri modelleri 2011-2012 oje renk ve modelleri, oje, trent ojeler, renk renk ojeler sizler için seçtim meleklerim... işte yeni trent ojeler çok şık çok değişik renk renk buyrun.
  2. oje renkleri trendleri 2012

oje renkleri trendleri 2012

oje renkleri 2012 oje modası 2012 oje renk modası trendleri burada arkadaşlarım. Bakımlı eller için oldukça önemli bir rol taşır oje... Biz de her kadını yakından ilgilendiren yeni makyaj trendleri 2012 modasına yeniden değiniyor ve bu kez oje renkleri 2012 modasını aralıyoruz Melek'lerim. Yeni sezon oje renkleri nasıl olacak diyenler, işte size 2012 oje renk modası Melek'ler;
  3. 2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

2012 ilkbahar yaz oje renk trendleri

Yaz Oje Renkleri İlkbahar Yaz Oje Renkleri 2012 Benim gibi oje tutkunu olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 ilkbahar ve yaz sezonunun oje renk modasını araştırdım, elbette ki sizlerlede paylaşmak istedim arkadaşalrım :) İşte size yılın oje rengi modası :)
  4. 2012 Oje Renk ve Desenleri

2012 Oje Renk ve Desenleri

En Güzel Renkli Oje Modelleri 2012 Oje Renkleri Ve Oje Desenleri Modası Kışın daha çok kırmızılara ve bordolara boyanan tırnaklar yazın gelmesiyle birlikte çiçek açtı melekler :) Evet yanlış okumadınız, kışın koyu renkli ojeleri yerini açık renk ojeler ve birbirinden renkli cıvıl cıvıl oje desenlerine bıraktı. :) Rengarenk bir kişiliğiniz var ise bunu giyiminizde ve aksesuarlarınızda...
  5. 2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 İlkbahar Yaz oje trendleri ve renkleri

2012 ilkbahar oje trendleri yaz oje trendleri 2012 Kendini seven ve özellikle el bakımına önem gösteren, trendlere de uyan hanımlar, bu yaz ojeler ne renklerde karşımıza çıkacak ve bu ilkbaharda nasıl ojeler moda, merak ediyor musunuz? O halde bu sayfamızda hepbirlikte 2012 ilkbahar yaz oje trendleri modasını inceleyim :) Mint yeşili Bu sene en trendi renk, nane yeşili denen mint...

Sayfayı Paylaş