gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Este Lauder 2011 yaz ojeleri

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Estee Lauder, 2011 yaz ojelerinin tanıtımına mor, kırmızı-turuncu ve kahverengiyle başladı. Kahve tonlarını bu kış ben de dahil olmak üzere hepimiz severek kullandık, anlaşılan yaz sezonunda da kullanmaya devam edeceğiz. Estee Lauder’in turuncusu daha koyu ve kırmızıya yakın Dior’un ki ise bildiğin turuncu.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Paylaşımın için tşkler evlat:)

Este Lauder 2011 yaz ojeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Yazının Moda Oje Renkleri

2011 Yazının Moda Oje Renkleri

oje renkleri oje renkleri 2011 2011 moda yazının Oje kullanmayı seviyorum özelliklede yaz mevsiminde bronz tenle ayrı bir güzel duruyor ojeler... 2011 yazında moda olacak oje renkleri karşınızda kızlar :tik:
  2. Forever 21 2011 Yaz ojeleri

Forever 21 2011 Yaz ojeleri

forever 21 türkiye Topshop ve H&M’ den sonra Forever 21'de koleksiyonuna ojeyi ekledi. 2011 sezonunun popüler renklerinin neredeyse hepsi var. Topshop ve H&M henüz Türkiye’deki mağazalarında ojeleri satışa sunmadı. Forever 21'in ise Türkiye’de mağazası bile yok.
  3. Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu

Este Lauder 2011 yaz oje Koleksiyonu

este lauder,este laauder türkiye,este lauder ürünleri,oje renkleri,oje renkleri 2011 Geçtiğimiz ay 2011 yaz sezonuna mercan, mor ve kahve tonları ile giriş yapan Estee Lauder, sezonun trendi olan bütün renkleri tamamlayarak tekrar bir tanıtım yaptı. Sarı ve turkuaz hariç neredeyse bütün renkler mevcut.
  4. 2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 İlk bahar- Yaz Sezonu Oje Modası

2011 oje modası oje modası Sizlerin çok begeneceği ve yeni sezonun moda renklerinin tümünü bulunduğu oje çeşitlerini baynalarımız çok beğenecek diye düşünüyorum sizlerde en yeni moda oje renklerini merak ediyorsanız sizlere hazırlamış olduğum oje kolksiyonlarını daha yakından inceleyebilirsiniz. Kim istemez ki böyle tırnaklar sahip olmak..
  5. 2011 yazının moda oje renkleri

2011 yazının moda oje renkleri

2011 moda oje renkleri moda oje renkleri 2011 yazının hangi renk yaz oje, 2011, renkleri, markaları, hakkında detaylı bilgiler Geldi gelecek derken yaz geldi kızlar...Peki bu yazın moda oje renklerini biliyormusunuz... Kıyafetlerinizi ojlerle tamamlamak lazım 2011 yazını moda oje renklerini biliyor musunuz? Hangi renk olursa olsun mat renklerin tercih edildiği 2011 yazının en moda...

Sayfayı Paylaş