gebe
  1. ormangülü

ormangülü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Estetık amelıyatı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ormangülü tarafından paylaşıldı.

ESTETIK AMELIYATI
    Bir kari-koca cok kötü bir kaza gecirirler.
    Kadinin yüzü tamamen yanar. Plastik cerrahlar kadinin yüzünü eski haline getirebilmek icin deriye gerek oldugunu ama kadindan deri alamayacaklarini söyleyince kocasi deri vermeye Gönüllü olur.
    Fakat kocasindan alinacak deri popo bölgesinden alinacaktir..
    Adam bu bilginin karisina söylenmemesini ister cünkü moralinin bozulacagindan cekinmektedir.
    Ameliyat tamamlandiktan sonra kadin eskisinden de güzel görünür.
    Her gören bu muhtesen güzellik karsisinda hayrete düsmektedir.
    Bir gün kadin kocasi ile basbasa kaldiginda ;
    - "Hayatim cok tesekkür ederim. Benim bu halim senin Sayende. Sana nasil tesekkür etsem?"
    ...deyince kocasi cevap verir :
    - "Tesekküre gerek yok hayatim. Annen seni her öptügünde ben gerekli mutlulugu duymaktayim zaten"..
    [​IMG] :haha::haha:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Estetık amelıyatı
    :D çok güzelmiş paylaşım için saol

Estetık amelıyatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. estetığin mucızelerı bu görüntüler çok ilginç

estetığin mucızelerı bu görüntüler çok ilginç

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Estetık facıaları..

Estetık facıaları..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. rahimdeki polip amelıyat sonrası hamile kalan varmı....

rahimdeki polip amelıyat sonrası hamile kalan varmı....

slm melekler rahim içindeki polip lerden dolayı ameliyat olan varmı ve ameliyat sonrası hamile kalan kızlar tecrübeli olanlar yazsın lütfen kararsızım amelıyat olmam konusunda....

Sayfayı Paylaş