gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Estetik dermatoloji lazer epilasyon

Konu, 'Estetik Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kadir kalemci oyunları kadir kalemci kadirkalemci oyunları kadirkalemcioyunları Sektör : Güzellik ve Bakım Kategori : Erkek Bakım Ürünleri Firma Adı : ESTETİK DERMATOLOJİ LAZER EPİLASYON Firma Resim : Açıklama : lazer epilasyon nedir medikal estetik plastik cerrahi cilt estetigi diş estetigi cilt bakım kadınlara özelkılcal damar tedavisi istenmeyen tüyler komik yazılar fıkralar slaytlar yemek tarifleri burçlar rüya tabirleri canlı televizyon linkleri mohti nazım hikmet şiirler makaleler son dakika haber karayolları haritaları komik videolar faydalı linkler püf noktaları video klipler Web Adresi : http://www.kadirkalemci.com/kadinca_estetik Adres : kadir kalemci [email protected] Telefon :
    Fax :

2. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Lazer epilasyon beyaz ve uzun ancak ince olan sarı tüyleri görmüyor o nedenle artık tercih etmiyorum. Şuan Bioder Bio Epilation serum dorte ürününü ayda 3 kere kullanıyorum ve sonuç hatika.. Gerçekten çok etkili. Verdiğiniz paraya değiyor.

Estetik dermatoloji lazer epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lazer epilasyon fiyatları konya

lazer epilasyon fiyatları konya

selam hanımlar konyada oturuyorum bana burada gidebileceğim lazer epilasyon merkezleri ve fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz konyada gidebileceğim en iyi lazer merkezi ve fiyatları nelerdir giden varsa bana önerebileceği bir yer varsa memnun olurum
  2. adana lazer epilasyon merkezleri

adana lazer epilasyon merkezleri

selam melekler adanada oturuyorum bana adanadaki lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi ve önerileri paylaşırmısınız adanada oturanlar hangi lazer epilasyon merkezine gidiyorsunuz tavsiye edermisiniz
  3. Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?

Lazer epilasyon kısırlık yada kanser yaparmı?

Lazer epilasyon uygulaması esnasında bazı yan etkiler oluşabilir. Örneğin, lazer uygulaması yapılan bölgede kaşıntı, kızarıklık, şişme gibi etkiler olabilmektedir. Bunlar kıl köklerinin, enerjiden etkilendiğini gösteren hafif kabartılar ve kızarıklıklar gibi yan etkilerdir. Diğer bir yan etki ise yanma hissidir. Cilt üzerinde, birkaç saat içerisinde geçmek üzere hafif bir güneş yanığına...
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş