Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları..

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye

estetikli burunlar burun fotoğrafları estetikli burun fotoğrafları resimleri en güzel burunlar ***** adminim benden önce burun estetiği hakkında konu açmış bende burun estetiği olan hanımların önceki ve sonraki resimlerini göstermek istedim sizlere burnunu yaptırak isteyen bayanlar bakın bakalım burun estetiğinden sonra nasıl olacaksınız:D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Vay ben ne kadar değişmiş ifadeleri.Ben de yaptırmak istiyorum ama çoook para :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

allah akil fikir versin :D
    okadar para veriolar bide :D

4. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye

Valla bn burnumu seviyorum :D

5. orkide

orkide Aktif Üye

Ne olursa olsun rabbimin verdiği daha hoş vede güzel bende öslemim sine katılıyorum allah akıl fikir versin ......................

6. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye

bende estetik operasyon oldum ama benim ki mecburuiyetten idi.. burnumda sorun vardı onu yaptırmısken estetikte oldum vee yuzumun mimikleri inanın ki daha ii oldu ve yasımı gosteriyorum artık.. eskiden yasımdan azcık daha fazla duruyordum :D allah kimseyee sorun vermesin cok zor.. yıllarca nefes alamadım.. bu estetiklerde baya guzel olmus yapanların emeklerine sağlık..

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye

Allahım bana neyi layık görmüşse ona saygı duyar kabullenirim ben estetiğe karşıyım

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

fiyatları ne kadar acaba :d :D :D

9. kamuran06

kamuran06 Yeni Üye

EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİREN REKLAM LİNKİ BIRAKMAYIN.REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİN. fiyatları ortalama rakam nedir ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Temmuz 2015
Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rinoplasti (Estetik Burun Cerrahisi

Rinoplasti (Estetik Burun Cerrahisi) nedir: Burun iskeleti ve yumuşak dokularının yeniden şekillenerek uyumlu ve orantılı bir hale getirilmesi ameliyatıdır. Hastaların burun şekil bozukluklarının yanında genellikle burun içerisinde .] gibi bozuklukları da vardır. Bu nedenle KBB hekimi rinoplasti ile birlikte burun septumunu da aynı seansta düzeltmelidir bu durumda ameliyatın ismi...
  2. Estetik burun ameliyatı (Rhinoplasty)

Burun Estetiği Estetik burun ameliyatı (Rhinoplasty) nedir?Estetik burun ameliyatı, burun şeklini değiştirerek, kişinin yüzü ile uyumlu yeni bir burun elde etme amacıyla yapılan bir ameliyattır. Bu ameliyatlar ile büyük...
  3. estetik burun cerrahisi hakkında merak edilnler ve bilinmesi gerekenler

prof dr tunç şafak tunç şafak dr burun estetiği profdrtunç Burun yüzün merkezinde bulunan ifadeyi her yönden etkileyen karakteristik özel bir organdır. Genişliği, yüksekliği, derinliği ve çok önemli fonksiyonları vardır. Şekli...
  4. rinoplasti-estetik burun ameliyatı

burun masajı nasıl yapılır burun ameliyatı sonrası masaj rinoplasti sonrası masaj nasıl yapılır ameliyatı masajı Burnunuzu muayene ettikten sonra doktorunuz yöntemle ilgili kararı etkileyen diğer değişkenleri sizinle detaylı olarak konuşmalıdır. Birçok durumda...
  5. Ceylan estetik burun yüzünden duyamıyor

ceylanın eski hali ceylan eski hali ceylanın estetiksiz ceylan son son [IMG] BURNUNDAN DEFALARCA OPERASYON GEÇİRDİĞİ İÇİN KULAĞINDA PROBLEM YAŞAYAN CEYLAN’IN KULAK ZARI UÇAKTA BASINÇ NEDENİYLE YIRTILDI. TÜRKÜCÜNÜN KULAĞINA TÜP TAKILACAK. Diyarbakır’da cuma günü verdiği konserin ardından İstanbul’a uçakla dönen Ceylan’ın aşırı basınçtan dolayı kulak zarı yırtıldı. Uçaktan iner inmez...
  6. İllere göre estetik burun ameliyatı yapan doktorlar

Bu konu ;İllere göre estetik ameliyatı yapan doktorlar,en iyi estetik burun ameliyatı yapan doktorlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili üyeler,sizde burun yada vücudunuzun her hangi bir bölgesine estetik operasyon yaptırmak isterseniz,Sizlere kolaylık olsun diye,illere göre estetik doktorlarını bir araya getirdik.Türkiye de en çok burun estetiği ameliyatı olduğundan ,burun...
  7. Burun Estetiği Operasyonu Bir Estetik Cerrahi Sanatı mıdır ?

http://www.youtube.com/watch?v=DbNd9WJWfIM
  8. Burun Estetik Operasyonu

http://www.youtube.com/watch?v=a9Oid-Xs_Uo
  9. Estetik Burun Ameliyatı Sonrası Bakım Rehberi

estetik burun ameliyatı,estetik burun ameliyatı sonrası iyileşme süreci,estetik burun ameliyatı sonrası morluklar,estetik burun ameliyatı sonrası şişlikler,burun ameliyatı hakkında tüm bilgiler, Burun ameliyatınızdan sonra iyileşme süreci zaman ve sabır gerektirir. Ameliyat sonrası bakıma aktif olarak katılmanız, ameliyat kadar önem taşımaktadır. Aşağıda sıralanan önerileri lütfen...
  10. Burun Ucu İçin Estetik Ameliyat

burun ucu estetiği olan varmı,burun ucu estetiği olanlar,burun ucu estetiği nasıl yapılır,burun ucu estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler,burun ucu estetiği hakkında bilgiler Burun estetiği için başvuran hastaların sorunları ve beklentileri birbirinin aynı değildir. 3 boyutlu son derece kompleks bir yapı olan burunun şekliyle ilgili sorunlar çok farklılık gösterir. Burun...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. burun modelleri

,
  2. burun şekilleri resimleri

,
  3. estetikli burunlar

,
  4. en güzel burun şekilleri,
  5. estetikli burun şekilleri,
  6. burun estetiği resimleri,
  7. en guzel burun modelleri,