Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları.. | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları..

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    estetikli burunlar burun fotoğrafları estetikli burun fotoğrafları resimleri en güzel burunlar ***** adminim benden önce burun estetiği hakkında konu açmış bende burun estetiği olan hanımların önceki ve sonraki resimlerini göstermek istedim sizlere burnunu yaptırak isteyen bayanlar bakın bakalım burun estetiğinden sonra nasıl olacaksınız:D

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vay ben ne kadar değişmiş ifadeleri.Ben de yaptırmak istiyorum ama çoook para :D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    allah akil fikir versin :D
    okadar para veriolar bide :D

4. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bn burnumu seviyorum :D

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Ne olursa olsun rabbimin verdiği daha hoş vede güzel bende öslemim sine katılıyorum allah akıl fikir versin ......................

6. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende estetik operasyon oldum ama benim ki mecburuiyetten idi.. burnumda sorun vardı onu yaptırmısken estetikte oldum vee yuzumun mimikleri inanın ki daha ii oldu ve yasımı gosteriyorum artık.. eskiden yasımdan azcık daha fazla duruyordum :D allah kimseyee sorun vermesin cok zor.. yıllarca nefes alamadım.. bu estetiklerde baya guzel olmus yapanların emeklerine sağlık..

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım bana neyi layık görmüşse ona saygı duyar kabullenirim ben estetiğe karşıyım

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatları ne kadar acaba :d :D :D

9. kamuran06

kamuran06 Forum Okuru

EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİREN REKLAM LİNKİ BIRAKMAYIN.REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİN. fiyatları ortalama rakam nedir ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Temmuz 2015
Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

burun şekil bozukluğu burunda şekil bozukluğu burun bozuklukları erkek şekilleri bozuklukları Burun, en göz önünde olan organlarımızdan bir tanesidir. Her ırk ve kişinin, belli bir burun şekli vardır. Çoğunlukla travmaya bağlı bazen de yapısal olarak burun şeklinde bozukluklar olabilir. Doğallıktan uzak görüntüler kişiyi rahatsız ederse, kişinin “burun şeklinin değiştirilmesi”ni isteme hakkı...
  3. Fotoğraflarla Bursa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  5. burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş