Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları..

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları..
estetikli burunlar burun fotoğrafları estetikli burun fotoğrafları resimleri en güzel burunlar
Rüyam adminim benden önce burun estetiği hakkında konu açmış bende burun estetiği olan hanımların önceki ve sonraki resimlerini göstermek istedim sizlere burnunu yaptırak isteyen bayanlar bakın bakalım burun estetiğinden sonra nasıl olacaksınız:D

burun1-1962.jpg

burun2-8124.jpg

burun3-1984.jpg

burun4-2937.jpg

burun5-3933.jpg

burun6-2179.jpg

burun7-7395.jpg

burun8-3354.jpg

burun9-4070.jpg

burun10-4258.jpg

Ne olursa olsun rabbimin verdiği daha hoş vede güzel bende öslemim sine katılıyorum allah akıl fikir versin ......................

bende estetik operasyon oldum ama benim ki mecburuiyetten idi.. burnumda sorun vardı onu yaptırmısken estetikte oldum vee yuzumun mimikleri inanın ki daha ii oldu ve yasımı gosteriyorum artık.. eskiden yasımdan azcık daha fazla duruyordum :D allah kimseyee sorun vermesin cok zor.. yıllarca nefes alamadım.. bu estetiklerde baya guzel olmus yapanların emeklerine sağlık..

EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİREN REKLAM LİNKİ BIRAKMAYIN.REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİN. fiyatları ortalama rakam nedir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir burun estetiği simayı ne kadarda çok değiştiriyor.Yüze farklı bir anlam kazandırıyor. Burun estetiğinde doğallık ön planda olmalı. Aşırı kalkık burunlar bana göre başarısız bir ameliyatın sonucu . Çünkü bariz ben estetikli bir burunum diye ön plana çıkıyor. Burun estetiği yaptıracakların göz önünde bulundurması gereken kriterlerden en önemlisi yüze uyumlu olan yüz simetrisini tamamlayan bir burun tercih etmeleri. Ayrıca estetik burun ameliyatı olmadan önce hekim seçimide önemli. Seçtiğiniz hekim ile ilgili araştırma yapın ve hakkında yapılan yorumları dikkate alın.

Geri