Estetik yapılmış Burun Fotoğrafları..

Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

1. estetikli burunlar burun fotoğrafları estetikli burun fotoğrafları resimleri en güzel burunlar
    Rüyam adminim benden önce burun estetiği hakkında konu açmış bende burun estetiği olan hanımların önceki ve sonraki resimlerini göstermek istedim sizlere burnunu yaptırak isteyen bayanlar bakın bakalım burun estetiğinden sonra nasıl olacaksınız:D

2. Vay ben ne kadar değişmiş ifadeleri.Ben de yaptırmak istiyorum ama çoook para :D
  3. allah akil fikir versin :D

okadar para veriolar bide :D
  4. Valla bn burnumu seviyorum :D
  5. Ne olursa olsun rabbimin verdiği daha hoş vede güzel bende öslemim sine katılıyorum allah akıl fikir versin ......................
  6. bende estetik operasyon oldum ama benim ki mecburuiyetten idi.. burnumda sorun vardı onu yaptırmısken estetikte oldum vee yuzumun mimikleri inanın ki daha ii oldu ve yasımı gosteriyorum artık.. eskiden yasımdan azcık daha fazla duruyordum :D allah kimseyee sorun vermesin cok zor.. yıllarca nefes alamadım.. bu estetiklerde baya guzel olmus yapanların emeklerine Sağlık..
  7. Allahım bana neyi layık görmüşse ona saygı duyar kabullenirim ben estetiğe karşıyım
  8. fiyatları ne kadar acaba :d :D :D

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. burun estetiği resimleri

,
  2. burun modelleri

,
  3. burun şekilleri

,
  4. burun estetiği,
  5. burun estetiği fotoğrafları,
  6. en güzel burun şekilleri,
  7. güzel burunlar,