gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Estetiksiz Yerli Güzeller

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yerli güzeller serenay sarıkaya estetiksiz hali birce akalay estetiksiz hali Ekranlardan yakından tanıdığımız çoğu yerli güzel ne yazıkki estetik operasyonlardan geçen güzeller.Bazılarının estetik operasyon geçirdikleri bariz bir şekilde belli olsada bazılarının ise estetikli olup olmadığını anlamak biraz zor.. Bir de madalyonun öteki yüzü var arkadaşlar.O da hiçbir şekilde bıçak altına yatmadan orjinal Allah vergisi güzelliğe sahip olan ünlüle.Sizlere estetiksiz olan bu yerli güzellerin bazılarının resimlerini sunuyorum.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bunlarda vardır yaa estetik belli olmuyor ama var bence

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence de vardır garanti hele Hülya Avşar'da...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    tuba gercekten cok güzel sade bi yüzü var

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bazıları gerçekten orjinal olabilir ama çoğunda ufakta olsa vardır

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tubada yoktur bence ama kalanını bilmem..

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Hülya Avşar'da kesinlikle olduğunu sanmıyorum.Çünkü sonuçta en ufak bir operasyonda bile medyada kısa sürede duyuluyor .Ben Avşar kızı ve diğerleri hakkında hiç böyle bir habre rastgelmedim

Estetiksiz Yerli Güzeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

AYSUN KAYACININ ESTETİKSİZ HALİ..

aysun kayacının estetiksiz hali aysun kayacı eski hali kayacı estetiksiz aysu kayacının Gösteri dünyasının ünlülerinin zaman içinde geçirdiği değişim artık herkes için bildik bir konu oldu. Ama bazen bunun öyle çarpıcı örneklerine tanık olunuyor ki gören şaşırmaktan kendini alamıyor. İşte şaşırtıcı bir değişim geçirenlerden biri de manken Aysun Kayacı. Elite Model Look yarışmasında üçüncülük...
  2. Yerli yakışıklılar

Yerli yakışıklılar

yakışıklılar yerli yakışıklılar yakisiklilar serkan senalp serkan şenalp ßurak Sağyaşar Mehmet Günsür Sarp Levendoğlu Serkan Şenalp Haluk Piyes Tolga Karel Yiğit Evgar ßurak Özçivit Resim Forum, Forumlar, Forum Siteleri, Eglence, Ask, Sevgi, Korku, Resimler, Emo Tarafından Küçültülmüştür,Orjinal Boyuta Dönmek için Tıklayın.681x1024. Sarp Apak...
  3. Estetiksiz doğal güzeller

Estetiksiz doğal güzeller

tuba büyüküstün estetikli mi doğal güzeller dogal güzeller en doğal azra akın estetikli mi Onlar hiçbir estetik yaptırmadan doğal güzellikleriyle son derece beğeni toplayan ve hayranlıkla bakılan sanatçılar Başka sanatçılar gibi bıçak altına yatıp orayı burayı değiştirip düzelttirdikten sonra ortaya çıkıpta ben güzelim havasına girenlerden değil tamamen doğal tamamen estetiksiz bu güzeller...
  4. Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri

Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri

Bu sayfa; Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdiye kadar onları televizyonda dizilerden, filmlerden, podyumlardan, sahneden ve sinema filmlerinden tanıyor ve biliyoruz. Peki ya küçüklük halleri? Onlar da bir zamanlar mini anne-baba kuzusu küçüklerdi. Hazır 23 Nisan da gelmişken, şöyle bir maziye uzanalım dedik ve ünlülerimizin küçüklük...

Sayfayı Paylaş