gebe
  1. pocahontas9

pocahontas9 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

estetisyenim lazer hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sorabilir

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında pocahontas9 tarafından paylaşıldı.

özel hastanede estetisyenim lazer epilasyon ve cilt bakımı hakkında sormak istedikleriniz ne varsa cevaplamaya hazırım

estetisyenim lazer hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sorabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

bebek sahibi olmak isteyenlere gerekli tavsiyeler!!!

çocuk sahibi olmak için dua yumurtlamaya yardımcı bitkiler bebek isteyenler için dua bebek sahibi olmak cocuk icin dualar Eşinizle karar verdiniz ve bir çocuğunuz olsun istiyorsunuz.Peki sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmek için önemli bir takım hususları bilmeniz gerekmiyor mu? İşte sağlıklı bir biçimde hamile kalabilmeniz için önemli tavsiyeler: Kadının hamile kalmak için en verimli...
  2. Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

MERHABA ARKADAŞLAR KOCAMAN BİR SENEYİ GERİDE BIRAKTIK BENİM BU SENEDEN TEK DİLEĞİM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR BEBEK ....BAKALIM NE ZAMAN GELECEK? HEPİNİZİ SEVGİYLE SELAMLIYORUM VE YENİ YILDA BURADA BULUŞMAK DİLEĞİYLE:asigim:
  3. İğneli lazer hakkında bilgi

İğneli lazer hakkında bilgi

Lazer epilasyon yaptırıyorum. Bacak ve genital bölgemde bezay tüylerim var. Lazer merkezim iğneli epilasyonu önermedi.Ben beyaz tüylerin kalmasının diğer tüyleri tetikleyip tetiklemeyeceğini merak ediyorum.Lazer merkezim sorun olmaz diyor kısaltmamı öneriyor.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim Kolay gelsin .
  4. Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar....

Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar....

Dolgun Kirpikler için Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak Kirpiklerinizin seyrek olduğunu düşünüyorsanız, küçük hilelerle kirpiklerinizin daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz.İşte birkaç öneri ile kirpikleriniz olduğundan 2 kat daha yoğunlaşsın ve dolgun gösterişli bir görünüme bürünsün istemez misiniz?Peki kirpiklerinizin dolgun görünürken aynı zamanda uzun ve gür de görünmesini ister...
  5. 2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

melekler hadi bakalım yeni yıla hazırlanalım...yeni melekler gelsin dünyaya...cennet koklayalım biz de...

Sayfayı Paylaş