gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Etamin desenleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

etamin desenleri etamin çiçek desenleri Etamin işlerinden yapılmış çeşitli örnekleri sizlerle paylaşmak istiyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Etamin desenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebişleriniz için etamin desenleri!

bebişleriniz için etamin desenleri!

etamin desenleri etamin hayvan örnekleri hayvan desenleri etamin örnekleri Milli kültürümüzde de yer alan el emeği göz nuru örnekler arasın da etamin desenleri her zaman için zarif ve şık bir görüntü sergilemiştir. Çeyiz sandıkların da bulunan tasarımlar arasında da yer alan etamin örneklerinden sizlere bu konumuz da bebekler için etamin desenlerini paylaşıyoruz. Aslın da burada biraz...
  2. Etamin Modelleri

Etamin Modelleri

etamin modelleri etamin desenleri etemin modelleri etemin desenleri
  3. Zebra Desenleri

Zebra Desenleri

zebra desenli halı modelleri zebra halı modelleri Zebra Desenleri
  4. Etamin örneği

Etamin örneği

etamin örnekleri kitabı İyi günler. Bana çok acil, Kara kartal yada Beşiktaş armalı etamin modeli lazım. Yardımcı olursanız çok sevınırım. Şimdiden teşekkürler..
  5. Etamin nasıl işlenir?

Etamin nasıl işlenir?

Etamin geleneksel el sanatlarımızdan biridir..Etamin işlemeyi kaçınız biliyor bilmiyorum ama ,etamin işlemeyi hobi edinen bayanların bu işten keyif aldıklarını söyleyebilirim..Etamin kumaşı üzerine boşluk ya da delik sayarak desenleri işlemektir..Kanaviçede kumaş teğellenip desen aktarılıyor,etamin de ise direk kumaş işleniyor. Etamin işleyen hanımlar bu teknikle çeyizlik...

Sayfayı Paylaş