gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

etamin severler için örnekler!!!

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

etamin örnekleri etamin papatya [​IMG]

2. PAPATYA

PAPATYA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: etamin severler için örnekler!!!
    çok hoş bunlar yaa...bende bu ara etamine merak sardım...yapıyorum bişeyler...aslında hiç bilmem böyle şeyleri..danteldi nakıştı...becerememde...ama etamin baya zevkliymiş:)

etamin severler için örnekler!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebişleriniz için etamin desenleri!

bebişleriniz için etamin desenleri!

etamin desenleri etamin hayvan örnekleri hayvan desenleri etamin örnekleri Milli kültürümüzde de yer alan el emeği göz nuru örnekler arasın da etamin desenleri her zaman için zarif ve şık bir görüntü sergilemiştir. Çeyiz sandıkların da bulunan tasarımlar arasında da yer alan etamin örneklerinden sizlere bu konumuz da bebekler için etamin desenlerini paylaşıyoruz. Aslın da burada biraz...
  2. Bebek odaları için sevimlimi sevimli etamin modelleri

Bebek odaları için sevimlimi sevimli etamin modelleri

bebek odaları modelleri etamin modelleri etamin bebek örnekleri bebekler için örnekleri alıntı
  3. Yeni örnek etamin seccade modeli

Yeni örnek etamin seccade modeli

seccade örnekleri etamin etamin seccade modelleri örnekleri yapılışı yapılışı Etamin işleme seccade örneği arayanlar için paylaşıyorum şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  4. Çocuklar için  etamin örnekleri

Çocuklar için etamin örnekleri

etamin örnekleri çocuk etamin örnekleri çocuklar için çocuk çocuklar için Çocuk odaları için gayet şirin duracak etamin işinden panolar ve yine çocuklar için etamin motifli örnekleri sizlerle paylaşıyorum
  5. Etamin örneği

Etamin örneği

etamin örnekleri kitabı İyi günler. Bana çok acil, Kara kartal yada Beşiktaş armalı etamin modeli lazım. Yardımcı olursanız çok sevınırım. Şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş