gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Eteği giymiş Maximus oldu

Konu, 'Magazin' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

Murat Boz da etek giydi Yakışıklı şarkıcı önceki hafta canlı yayında etek giyen Armağan Çağlayan'a da bakın nasıl taş attı.

Cumartesi gecesi Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserine deri etekle çıkan Murat Boz, önceki hafta canlı yayında etek giyen Armağan Çağlayan'a taş attı: Ekose eteği ben değil ancak Armağan giyer!

Eteği giydim Maximus oldum

Stilisti ve sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun tasarladığı 'gladyatör eteği'yle konser veren Murat Boz, "Kendimi Maximus'a benzettim" dedi.

Merakla beklenen an gelip çattı ve şarkıcı Murat Boz, Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserine etekle çıktı!

Armağan Çağlayan'ın etekle yayına çıkmasının ardından "Ben de giyeceğim" açıklamasını yapan Boz'un tercihi, 'gladyatör' modeliydi. Hem stilisti, hem de sevgilisi olan Eliz Sakuçoğlu'nun tasarladığı eteği giyen Murat Boz, "Ekoseyi, ancak Armağan Çağlayan giyer. Kendisine çok yakışmış. Çok iyi dostumdur aynı zamanda. Sakın yanlış anlamayın" diye konuştu. Ünlü şarkıcı, "Böyle giyindiğim zaman, kendimi Gladyatör'deki Maximus'a benzetiyorum. 'Erkek adam etek giymez' diye bir şey yok. Erkek adam da etek giyer. Mel Gibson da giydi. O erkek değil mi?" şeklinde konuştu.

Eteği giymiş Maximus oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların en vazgeçilmez giyim eşyalarının başında gelen etekler

Kadınların en vazgeçilmez giyim eşyalarının başında gelen etekler

Şort ve kısa pantalonların yerini yavaş yavaş etekler almaya başladı.. Kadınların en vazgeçilmez giyim eşyalarının başında gelen etekler, bir dönem gözden düşmüştü. Özellikle kadınların çoğunun iş hayatına atılması, şehir hayatının koşturması kadınların baştacının pantalonlar olmasına neden olmuştu. Takvim'in haberine göre, dünyaca ünlü tasarımcılar; seksilik ve dişilik unsurlarını...
  2. Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen

Sen giden oLdun... Ben gitme diyemeyen

giden sen oldun Sen giden oldun... Bense gitme diyemeyen...Ardından bakabildim sadece...Hemde bir kaç saniye...Benim için bir ömür... Bir yaşama bedel... Benim için yaşadığım en büyük acı olan...Bir kaç uzun saniye...Dur diyemedim sana...Gitme kal demeyi öylesine isterdim ki... Yapamadım.. Geri döndüremedim seni...Belki dedim içimden.. Bir umudum vardı hala... Gitmezsin kalırsın...Şaka...
  3. gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

gülben ergen & oğuzhan koç-giden günlerim oldu

Giden günlerim oldu Seni anmadım yola bakmadım hala Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa Susmanda yeter di son vermem için hayatıma Tüm güllerim soldu Sana atmadım taraf olmadım asla Dize gelmeden düşlerim yanlızlığa Gülmende yeter di geri gelmem için hayata Beni alsalar ipe koysalar Dayanamaz yine kadere salsalar Gönlüm arıyor titriyorum bak Sıra gelmeden gidemem ki ben Tutmaz ellerim seni...
  4. Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

Gülben Ergen -Giden Günlerim Oldu

giden günlerim oldu notaları giden günlerim oldunun notaları Dünya starları ile aynı listede olan Gülben Ergen tüm Türkiye'nin en fazla dinlemek istediği isim olduğu ortaya çıktı. Nielsen Music Control'un, toplam 18 ülkede 700'ün üzerinde radyo ve televizyon yayını üzerinde yaptığı takibi sonucunda Türkiye'de en çok çalınan parçanın Gülben Ergen'in Oğuzhan K oç ile söylediği 'Giden...
  5. Tekbir giyim etek modelleri

Tekbir giyim etek modelleri

Tekbir giyim tesettürlü etek modelleri Türkiye'de en fazla bilindik markaların başında neler geliyor öncelikle onlara bakalım arkadaşlarım. Hatta zikretmeden önce konunun en altından, o bilindik markalara ait tesettür giyim modelleri ile ilgili bilgilerde verelim sizlere. Öncelikle tekbir giyim markası adı altında satılan etek modelleri'ne ulaşmanız ve online şekilde almanız mümkün şu...

Sayfayı Paylaş