gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Etek, Futbol Ve Hırs

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :hhh: :hhh:

Etek, Futbol Ve Hırs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hırs

hırs

Hırslı olmak, sağlık, para ve şansın habercisidir. Hırslı olmak sağlığın, paranın ve şansın habercisidir.Rüyada her hangi bir sey için hirsli oldugunu görmek, her türlü menfaattan mahrumiyete isaret eder. Hırslı olmak, sağlığın, paranın, başarının habercisidir.Hırslı olmak, sağlığın, paranın, başarının habercisidir.
  2. futbol ve çocuklar

futbol ve çocuklar

futbolun yararları futbolun faydaları yararları ve zararları futbol oynamanın zararları mekanı Spor deyince çocuğunuzun aklına futboldan başka bir şey gelmiyor mu? Okulda ya da sokakta arkadaşları ile futbol oynamaktan büyük zevk alıyor, bir futbol okuluna yazdırmanız için size yalvarıyor mu? Futbolun çocuklar için uygun bir spor dalı olup olmadığından emin olamıyor ve çocuğunuzu başka spor...
  3. futbol

futbol

GALATASARAY'lı herkes burayaa :cimbom:
  4. Hırslarımız ve aşklarımızz

Hırslarımız ve aşklarımızz

Hırslı biriyim ben... Bir o kadar da sinirli.Yani herkes öyle der ama elbette kendimce sebeplerim var.Yenilmek herkes gibi benimde hoşuma gitmiyor.Yenilmekten çok aslında itiraf etmek gerekirse, benim istediğim yerde hiç hiç haketmeyen kişilerin olması... düşünsenize mesela bir çocuğu çok seviyorsunuz, ama o kibirli, bencil kendinden başkasını düşünmeyen biriyle beraber...Siz birşey...
  5. Paprica'dan Etek ve Elbiseler

Paprica'dan Etek ve Elbiseler

paprica, etekler, elbiseler, 2011 modeller, resimler, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Paprica 2011 yazı için muhteşem güzel etek modelleri ile karşımızda melekler. ben çok beğendim sizde benim gibi etek giymeyi seviyorsanız buyrun bu modelleri incelemeden geçmeyiniz :D:D

Sayfayı Paylaş