gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

etek giymenin de bir kuralı var

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Kadınların vazgeçilmez giysisidir etekler.Uzun, kısa,orta, pileli, düz ya da daha başka modellerde.Önemli olan stil değil kendinize yakışanı giymeniz aslında !
    1- Kalçaların küçük, bacakların ise ince ve uzun: En şanslı gruptan sayılırsın. İstediğin tüm etek modellerini rahatlıkla deneyebilirsin. Ama sana ultra mini ve dar eteklerin daha çok yakışacağını hemen belirtelim. Fazla abartılı olacağını düşünüyorsan, evazesiz ve diz altı modeller de uygun bir seçim olabilir.
    2- Bacakların orta kalın, kalçan çıkık: Kalçan oldukca dolgunsa ultra mini etek giymemelisin. Aksi taktirde eteğin çıkık popon yüzünden arkadan havaya kalkıp, çirkin bir görünüme neden olabilir. Dizin birkaç parmak üstünde ve evaze etekler senin için çok daha iyi!
    3- Bacakların kısa ve kalçan da dar: Sen de istediği her eteği giyebilecek tiplerdensin ama diz altı etekler bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterecektir. Özellikle topuklu çizmelerle!
    4- Bacakların çok ince/ kalın: Her iki durum için de mini etek risk! Ama yine de giymek istiyorsan bazı hilelerle durumu kurtarabilirsin. Bacakları çok ince olanlar, fırfırlı etekler giyip, altına tozluk takarak daha dolgun bacaklara sahip olabilirler. Kalın bacaklılar ise mini etek giyeceklerse mutlaka koyu renk opak çorap ve topuklu çizme giymeliler. Tabii yine de en iyisi diz altında biten ve fazla iddialı olmayan basic etekler!

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    sağol cnm pelinim gerçekten doğru tespitler...

3. vildan88

vildan88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bilgiler için maalesef ben ikinci gruptanım :(

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Yahu ben hangisiyim bulamadım yokum burda ama etek yakışır bana giyerim kural tanımam ben:D:D

etek giymenin de bir kuralı var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jean giymenin de bir kuralı var

jean giymenin de bir kuralı var

Zengin, fakir, genç, yaşlı herkesin vazgeçilmezi "jean" pantolonların kendine has kuralları var... * Arka cepleri olan jeanler, dikkati kalçalarınıza çeker ve bu bölgeyi birkaç santim çıkık gösterir. * Jean'iniz mutlaka likralı olsun. Streç jeanler daha rahattır; vücudunu sarar ve şeklinizi korurlar. * Jean alışverişine çıkarken, yanınıza birlikte giymeyi...
  2. Jean giyme kuralları

Jean giyme kuralları

* Arka cepleri olan jeanler, dikkati kalçalarınıza çeker ve bu bölgeyi birkaç santim çıkık gösterir. * Jean'iniz mutlaka likralı olsun. Streç jeanler daha rahattır; vücudunu sarar ve şeklinizi korurlar. * Jean alışverişine çıkarken, yanınıza birlikte giymeyi planladığınız ayakkabıları da alın. Böylece paça boyunu doğru ayarlayabilirsiniz. * Üste oturan, dar paçalı bir model alıyorsanız, jean...
  3. Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı Rüyada Etek Giymenin açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere rüyada etek görmenin tabirini sunmultuk, şimdi ise rüyada etek giymenin tabirine yer veriyoruz ve rüyasında etek giydiğini görenleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Bir kadın rüyada bir etek giydiğini görürse, eşinden sevgi ve ilgi görür, hamile ise bir kız çocuğu doğurur. Rüyada erkeğin...
  4. İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası...

İşte Meleklerim 2013 Trendlerinden Biri de XXL Giyme Modası...

XXL Giyme Modası 2013 Trendi XXL Giyme Modası Moda kuralı, XXL giyinme trendi ile tarihe karıştı, şimdilik! Eskiden vücudumuza tam uyan kıyafetlerin mükemmel olduğunu düşünürdük. Ama şimdi her şey değişti. Evet herşey değişti bol kıyafetler giyim in oldu...Artık herkes cuvala girmiş misali gibi bol bol sokaklarda dolaşacağız...:)Modaysa boynumuz kıldan ince kardeşim...XXL değil 5XL dese...
  5. Deri Etek Modelleri ve Deri Etek Giyme Kuralları

Deri Etek Modelleri ve Deri Etek Giyme Kuralları

Bu konu; deri etek modelleri ve deri etek giyme kuralları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların serin gitmesiyle deriler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak. 2013 yılında da revaçta olacak parçaların başında gelen deri kıyafetlerden deri etekler bu sayfamızın konusu. Babetlerle de yüksek topuklularla da giyilebilen deri eteklerle ister sade ister klasik ve çekici...

Sayfayı Paylaş