gebe
  1. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Etek olayıı:okuldakii büyük kavga

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında su tarafından paylaşıldı.

liseye başlamıştım daha üçüncü günüydü ders boştu arkadaşlarla dolaşıyorduk okulda lise 3lerde 3kız geldi bana 1tanesi çokta güzel ikincisi çokta havalı üçüncüsü uzat o eteğini yarın görmüyücem dedi ve gitti hiçbir şey demedim sadece güldüm ve ertesi gün yine yanıma geldiler ben sana demedimi eteğini uzat diye bende uzatmıyıcam canım isterse uzatırım dedim ve kavga çıktı tekmeler havada uçuyordu:hhh:ve o sırada öğretmenler geldi ve direk açıklama bile yapmadan müdürün odasına götürdüler herşeyi anlatım ama ogünden sonra okulda okızlar yanıma bile gelmedi neden haklıyıdım çünkü siz siz olun kendinizde taviz vermeyin

Son düzenleme: 13 Kasım 2008
  2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Etek olayıı:eek:kuldakii büyük kavga
    iyi yapmışın emeğine sağlık

3. яαρ-кızı...

яαρ-кızı... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Etek olayıı:eek:kuldakii büyük kavga

ohhh ii olmuşş:D onlara ne yaaa.. alla allaa etek benim istediğim gbi giyerim!!

gibi:D

Etek olayıı:okuldakii büyük kavga konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etek

Etek

Kısa bir yol olarak yorumlanır. Etek güzel ise yol o kadar kısmetlidir.Rüyada etek gören erkek, hayirli bir izdivaca ko-nar. Kisa etek izdivacin aceleye gelecegine, uzun etek izdivacin uzun müddet sallantida kalacagina delil sayilir. Etek burusuk gö-rülürse bu izdivaçta bir bulaniklik var demektir. Burusuk etek gö-renler iyice tahkik etmeden evlenmemelidir. Ön veya arka tarafindan yirtik...
  2. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  3. Büyüklere Tütü Etek Modelleri

Büyüklere Tütü Etek Modelleri

Bu konu büyüklere tütü etek modelleri hakkında bilgiler vermektedir., Sevgili melekler, tütü etekler küçüklüğümüzün en çok hayalini kurduğumuz kıyafetleridri. Okul müsamerelerinde başta olmak üzere bale ve dans benzeri kurslarda minicik kız çocuklarına giydirilen tütü eteklere hep imrenerek bakmış olabilirsiniz. Ama merak etmeyin tütü etek modası büyükler için geri döndü. Eğer sizin de...
  4. Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Bu konu; lale devri setinde kavga haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen dizilerinden Lale Devri dizisinde büyük bir kavga çıktı. Başrol oyuncularından Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman birbirine girdi. İşte haberin detayları.. "Lale Devri" dizisinin oyuncusu Hatice Aslan ile başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman sette kavga etti. Olay sonrası...
  5. Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı!

Lale Devri Setinde Büyük Kavga Çıktı!

lale devri lale devri oyuncuları Sevgili melekler, Fox Tvnin sevilen dizisi Lale Devri setinde büyük bir kavga çıktı. Dizinin başrol oyuncularından Kenan Bal Gül Onat'a tokat attı. Birbirlerine giren iki oyuncu sebebiyle gergin dakikalar yaşandı.. Fox Tv’de yayınlanan Lale Devri dizisinin setinde kavga çıktı. Dizinin Necip Bey’i Kenan Bal ile İkbal Hanım’ı Gül Onat, sette birbirine...

Sayfayı Paylaş