gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Etinin Azerice Reklamı

Konu, 'Çöplük' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Etinin Azerice Reklamı

şulecim bugün senin arkanı toplamakla gececek sanırım:hhh: yav site duyurularında bu konunun işi ne:Dkonuyu uygun yere taşıyorum

3. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:ay pardon..uzmanligi yuzume gozume bulastirdim desene

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

içim acıdı ya..gulmekten..emegıne saglık canım...

Etinin Azerice Reklamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eti'nin azerice şarkısı

Eti'nin azerice şarkısı

etinin şarkısı eti nin şarkısı Ünlü Eti Bisküvilerinin sarkısının Azericesi Bir sormacam var balalar Gaydi gaptır gaptır Çaya gaamaltıya gatar Dimeli nedir nedir Miskimit denince ahla Tamam şindi gaptım Heman onun adı düşer Eti Eti Eti !
  2. Et

Et

Pişmiş et görmek yahut onu yemek kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, Eti kızarttığını ya da kebap yaptığını görmek kendisinin yahut bir yakınının hastalanmasına, Kasaptan et aldığı halde onu eve götürmediğini görmek hastalıktan sonra şifaya, Kasapttan aldığı eti eve getirip, onu afiyetle yemek güzel nimetlerle rızıklanmaya, Etin parçalanarak dağıtıldığını görmek, varlıklı birinin vefatı...
  3. Reklam Reklam Reklam

Reklam Reklam Reklam

Çok reklam var sitede..Başlıkları karıştırıyorum.. :nono:
  4. Azerice aşk sözleri menim özümden

Azerice aşk sözleri menim özümden

azerice aşk sözleri azerice sözler güzel sözler sevgi sozleri azerbaycan dilinde sevgi mesajlari azerbaycan dilinde Azerice aşk sözleri, azerice aşk mesajları... Evet arkadaşlarım kardeş ülkemiz Azerbaycan halkının lehçesi ile kaleme alınmış sözler var sırada :) Azerice Aşk Sözleri - Azerice Aşk Mesajlari "-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamağ isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani...
  5. Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

bu konu azeri aşk sözlerine yer vermektedir. Azeri dilinde aşk ve sevgi sözleri ile birlikte mesajlar arıyorsanız sizlere en anlamlı romantik sözlerden oluşan Azeri aşk mesajlarını paylaşıyoruz. Bezen 1 deyqe 1 gune beraberdir, bezende 1 gun bir deyqeye.Zamani deyerli olan tek sey senin menim yanimda oldugun anlardir!!! Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask...

Sayfayı Paylaş