gebe
  1. EspanOL

EspanOL Forum Okuru

Eti'nin azerice şarkısı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

etinin şarkısı eti nin şarkısı Ünlü Eti Bisküvilerinin sarkısının Azericesi
    Bir sormacam var balalar
    Gaydi gaptır gaptır
    Çaya gaamaltıya gatar
    Dimeli nedir nedir
    Miskimit denince ahla
    Tamam şindi gaptım
    Heman onun adı düşer
    Eti Eti Eti !

Eti'nin azerice şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etinin Azerice Reklamı

Etinin Azerice Reklamı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Azerice aşk sözleri menim özümden

Azerice aşk sözleri menim özümden

azerice aşk sözleri azerice sözler güzel sözler sevgi sozleri azerbaycan dilinde sevgi mesajlari azerbaycan dilinde Azerice aşk sözleri, azerice aşk mesajları... Evet arkadaşlarım kardeş ülkemiz Azerbaycan halkının lehçesi ile kaleme alınmış sözler var sırada :) Azerice Aşk Sözleri - Azerice Aşk Mesajlari "-Sene bu mesajı deyil, üreyimi yollamağ isterdim... Telefonu deyil elimi tutmani...
  3. Meleklerin Şarkısı

Meleklerin Şarkısı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çanakkale şarkısı

çanakkale şarkısı

çanakkale şarkısı - selam millet benim acilen çanakkale şarkısını ezberlemem lazım ama nasıl ezberliyecem bilmiyorum bile bari sözlerini yazın ezberliyim :)
  5. Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

bu konu azeri aşk sözlerine yer vermektedir. Azeri dilinde aşk ve sevgi sözleri ile birlikte mesajlar arıyorsanız sizlere en anlamlı romantik sözlerden oluşan Azeri aşk mesajlarını paylaşıyoruz. Bezen 1 deyqe 1 gune beraberdir, bezende 1 gun bir deyqeye.Zamani deyerli olan tek sey senin menim yanimda oldugun anlardir!!! Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask...

Sayfayı Paylaş