gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

etkilemek için bu sözleri kullanın

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

face yazılacak güzel sözler faceye yazılacak güzel sözler faceye aşk sözleri duvara Gözyaşlarının değerini bil,onları haketmeyenler için ağlama...
    İnsan yüreği, kaç yaşında olursa olsun ancak ona açılan yüreğe karşılık verir.

Kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı. Tanrımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun...

Gizli gizli aglardim , gözlerimden sakli, Aglar aglar yanardim , atesimden sakli, Yanar yanar severdim , Sevdigimden sakli , sevdigimden ayri

Gözleri kanlı çekmiş esrarı,yürüyor sokakta bir delikanlı,bakışları mahsun ama belalı,hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı,bir insan görürsen beni hatırla

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi,aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: etkilemek için bu sözleri kullanın
    Hayatım çok monoton, seni düşünmekten başka işim yok.

> ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!

> Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu...

> єтιкєтє gєяєк уσк єѕкιℓєя тαηıя вιzι

> αн ∂ємєк özєℓ∂ιя...ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя...

> уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

> KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî

> Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

> «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

> ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ

> ©®UzMaN®©

GözyaşLarım kuRudu Verdiğin çiçekLer gibi

AğLadıığım geceLeeR kaRanLık geçmişim şimdii...

BiR gün biLe geLmedi akLıma snden wazgeçeceğim...

DiLime koLay ama yüreğime zoR bi durumm

iLk defa üşüyorm koLLarında...

SevinebiLirsen sewin ama aRtık göReceksin gününü

aL eLini kaLbime bi koy...

İkimizde aşık bi tek faRkLa bnimki snden biRass fasLAa

> Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

> [Herkez Aynıyken ßen FarkLıydım !.. $imdi Herkez Fark Pe$inde , ßen Aynıyım ... ßu da ßenim Farkım ]

> BanA HaVA AtICaM DiE KeNDiNi kaSMA DaMArInDaKi KaNIn BiLe Bana HasTa

> Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

> ℓιƒє.. нαѕ вєтяαує∂ мє ση¢є αgαιη (HAYAT... BİRKEZ DAHA BANA İHANET ETTİ)

> HayAt bir film gibi yaşanır ve biter filmin sonunda mululuk yada keder hadi sen seç...!!

> gökYüzndeki yıldızlar gibisin onlar kadar parlak ve çekicisin tek fark var onlar binlerce sen birtanesinn.

> Seny sefdiğim kadar yaşasaydın ölümsüzlüğün adını a$k koyardım.

etkilemek için bu sözleri kullanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sözleri<için ödül vermeliler

bu sözleri<için ödül vermeliler

Televizyon, gazete ve dergilerde hemen hergün takip ettiğimiz meşhurlar... ünlü spikerler, popçular, politikacılar... bakın neler demişler... KADIN ŞARKICI DALINDA 1. "Estetik haramsa bütün hastaneleri kapatsınlar..." Petek Dinçöz 2. "Ses, bedende en geç yaşlanan organdır..." Nükhet Duru 3. "Yıllardır olmamıştı, uzun zamandan beri ilk defa tek partili koalisyon...
  2. bu resimler icin söz yetmez

bu resimler icin söz yetmez

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yengeç Kadınını Etkilemek İçin

Yengeç Kadınını Etkilemek İçin

yengeç kadınını etkilemenin yolları yengeç kadınını etkilemek burcu etkilemenin yolları kadını burcu kadını YENGEÇ BAYANINI ETKİLEMENİN YOLLARI Tutucu ve kırılgan Yengeç bayanına ulaşmak istiyorsanız, önce onun dostlarının kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü Yengeç bayanı her zaman dostlarına sizden daha fazla önem verecektir. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz...
  4. yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için

yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için

yengeç erkeğini etkilemek ikizler burcu erkeğini etkilemek ikizler yengec ve ikizler burcu erkeğini etkilemek için.... YENGEÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir. Pasif bir erkek olan...
  5. boga ve koç erkeğini etkilemek için....

boga ve koç erkeğini etkilemek için....

koç erkeğini etkilemek evett melişlerr boga ve koç erkeğini etkilemek için.... BOĞA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır. En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek...

Sayfayı Paylaş