gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

etkileyici başlayıp masum bitiyo..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu..üstüme abandi..eline aldigi kocaman aletini agzima soktu..çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu..ama çürük disimi sonunda çekmişti..
    Yat dedi yattim, ac dedi actim, aletini cikarip soktu. Isini bitirdiginde kan gelmeye basladi, cok korkmus ve cok aci cekiyordum, cünkü ilk kez dis cektiriyordum!!
    DUN GECE SENI O KADAR ARADIM KI,SOGUK VUCUDUMA DOKUNMANI O KADAR ISTEDIM KI,YATAGA SENSIZ VE CIPLAK GIRMEK ZORUNDA KALDIM!NEREDEYDIN BENIM CANIM PIJAMALARIM?:))

Boynuma sürterek gögüslerinin arasindan asagiya kalçamin yanina kadar getirip yuvasina oturttum çikan slak sesi bana güven veriyordu EMNİYET KEMERİNİ SEN DE TAK !

KARANLIKTI, GÖZLERİ PARILDIYORDU... EĞİLDİM...BACAKLARINI AYIRDIM...MEMELERİNİ AVUÇLADIM...ÇOK ZEVK ALIYORDUM, ÇÜNKÜ HAYATIMDA İLK KEZ İNEK SAĞIYORDUM.......

ÖNCE İÇİNE GİRDİM İYİCE YERLEŞTİM.İYİCE KAVRADIM ONU SONRA 1-2 YETMEDİ 3-4 SONRA İLERİ GERİ... AMAN TANRIM NE BÜYÜK ZEVKMİŞ ARABA KULLANMAK! :))

KAYNANAMI KAYBETTIM GORENLERIN GORMEMEZLIKTEN GELMESI RICA OLUNUR.....

KADININ BiRi MUTFAGA GiTMİS HAMiLE KALMIS.NEDEN?
    CEVAP:CUNKU CAY KOYMUS DA ONDAN:)

elleriyle beyaz vucudumu ellediler dudaklariyla emdiler,atesiyle yaktilar,bilmem ne istediler benim gibi sigaradan?
    :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Kasım 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Daha öncede okumustum bunu :)
    :utan:

:utan:

etkileyici başlayıp masum bitiyo.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  2. Etkileyici Nickler

Etkileyici Nickler

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  3. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  4. "Aşk-ı Memnu bu sezon bitiyo

"Aşk-ı Memnu bu sezon bitiyo

aşkı memnu bitiş bölümü aşkı memnu bitiş tarihi bitişi müziği Aşk-ı Memnu ve Yaprak Dökümü gibi izleyici ekrana kilitleyen dizilerin senaristleri bu iki dizinin de sezon sonunda biteceği haberini verdiler. NTV'de bir programa konuk olan Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun yazdığı diziler izlenme rekoru kırıyor. 17 yıldır birlikte çalışan senaristler başarının sırrının seyirciyi iyi...
  5. pazartesi başlayıp salı biten diyetler

pazartesi başlayıp salı biten diyetler

arkadaşlar biz hanımlar hep pazartesi diyete başlayıp salı günü bozarız neden bu kadar irademiz zayıf bilen varmı ayrıca ben evde nasıl kolay zayıflanır bunun formülünü bilenlerden tavsiye istiyorum pilates yapıyorum vücudum sıkılaşmaya başladı ama istediğim kiloya ulaşamıyorum bir türlü bu konuda bana ve benim gibi bu dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim sevgiler:shootout:

Sayfayı Paylaş