gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etkileyici kısa sözler arıyorum ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kısa olacak etkileyici olarak bazen facebookta da bunları kullanmak istiyorum. Msn nick gibide düşünebilirsiniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Etkileyici kısa sözler arıyorum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  2. Etkileyici şiirler kısa

Etkileyici şiirler kısa

Arkadaşlarım kısa ama etkileyici ve anlamlı şiirler var mı bir kaç dize örnek verbilir misiniz lazımda
  3. Etkileyici güzel sözler kısa 2012

Etkileyici güzel sözler kısa 2012

Etkileyici Güzel Sözler kısa Facebook Etkileyici Güzel Sözler 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012 En Etkileyici Facebook Sözler 2012 Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI Kucaklamaya kollarının...
  4. Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

Etkileyici aşk sözleri kısa 2012

kısa etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  5. Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

Etkileyici kısa anlamlı aşk sözleri

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 sevgiliye etkileyici sözler etkileyici özlü sözler Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan...

Sayfayı Paylaş