gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

etkileyici komik takma isimler var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım facebook ta msn de vs komik etkileyici takma isimler arıyorum ban yardımcı olur musunuz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

etkileyici komik takma isimler var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik isimler

Komik isimler

Sehriye PILAV Satilmis PORTAKAL Ahmet Mehmet VELI Mukaddes CALISYE Hakki KISAADAM Kurtis SISKO Omurlu DOGRUGIDEN Oktay DOLMASEVER Rustu DUZER Gulhanim ELLERGEZER Nabi DALGA Sanayi HOROZ Comert VARLIK Oral USER Masallah AKGUN Haci SIRKINTI Kayyum KONAKLI Yagmur SAGNAK Bora SAGNAK Jinekolog Dr. KayaBILIR Dis Hekimi Oya BILIR Faruk ARTIK Nazim ENGINAR Tuccar ASLAN Keklik...
  2. komik ilaç isimleri

komik ilaç isimleri

komik ilaç isimleri Cidden güzel tespitler yapılmış.:) Aferin: Soğuk algınlığı, iyi halt yemişsin aferin der gibi Biokadin: Tentürdiot cinsi, biyonik kadının kısaltılmışı... Vermidon: Ver bi don Emedur: mide bulantısı içindir (sen iğneyi emedur, ben geliyorum ) Bengay: Viks'in değişik versiyonu.Söylediğine göre gaymiş kendisi lansor: arkaşın dediği gibi insan sormaya korkuyor ne o 'lan'lı...
  3. Komik İsimler...

Komik İsimler...

komik kız isimleri komik soyisimler isimler isim en isimler Ayıplamak değil amacım.... Ama şükredin melekler :)
  4. Komik Bayan İsimleri

Komik Bayan İsimleri

Komik Bayan İsimleri arıyorum ben çok komik olsun elimde küçük bir liste var ama henüz yetersiz kalıyor bakalım sizden ne kadar Komik Bayan İsimleri çıkacak:)
  5. Çok komik esprili sözler lazım var mı sitenizde?

Çok komik esprili sözler lazım var mı sitenizde?

Bana acilen sınıfta patlatabileceğim çok komik esprili sözler lazım, hadi parmaklarınız çalışsın melekler :D:D

Sayfayı Paylaş