gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

EtkILeYiCi MsJ LaR;)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

etkileyici msjlar etkileyici msj msj lar etkıleyıcı msjlar
    [​IMG]Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca !!![​IMG]

[​IMG]En ağır isçi benim . Çünkü 24 saat seni düşünüyorum. !![​IMG]

[​IMG]Ne seni unutacak kadar zaman geçenek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bırakıp gitsem de unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir,unutmayı ASLA...[​IMG]

[​IMG]Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...[​IMG]

[​IMG]Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın. [​IMG]

[​IMG]Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir. !![​IMG]

[​IMG]Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.. [​IMG]

[​IMG]Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten... [​IMG]

[​IMG]Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçim giden zaman.[​IMG]

[​IMG]Seni asil insanlarin basit sevgileriyle degil, basit insanlarin asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel askimiza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?[​IMG]

[​IMG]Insanlar tanidim yildizlar gibiydi, hepsi parliyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, günesi seçtim, bir günes için bin yildizdan vazgeçtim?[​IMG]

[​IMG]Uykudan uyaninca insani uyandigina pisman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasin!..[​IMG]

[​IMG]Seni her düsündügümde kalbime bir yildiz çiziyorum. Benim simdi kaç yildizim var biliyor musun? Benim artik bir gökyüzüm var..[​IMG]

[​IMG]Dünde, bugünde, yarinda? Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim![​IMG]

[​IMG]Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor [​IMG]

[​IMG]Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin [​IMG]

[​IMG]Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.. [​IMG]

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi!!!

EtkILeYiCi MsJ LaR;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk msjları

aşk msjları

tlf msj aşk msjları aşk msj Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen... Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin...
  2. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  3. dostluk msjları

dostluk msjları

DOSTLAR ARASINA HASRET UCURUMU GIRDIGINDE, YILDIZLARLA VUSLAT KOPRUSU KURDUK YUREKTEN YUREGE. GONLUMUZUN HASRET GUNLUGUGNE UNUTMAYI VE UNUTULMAYI HIC YAZMADIK Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili,kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden...
  4. kutlama msjları

kutlama msjları

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden...
  5. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...

Sayfayı Paylaş