gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

etkileyici Msn Ayrılık İleti - Nickleri

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

etkileyici ayrılık nickleri ayrılık nickleri ileti iletileri etkileyici mesajları Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!
    Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA…(yoksa…)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

etkileyici Msn Ayrılık İleti - Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn iletinde dini sözler yazsın istermisin???

msn iletinde dini sözler yazsın istermisin???

Uzun mesafelere ulaşmak, yakın mesafeleri aşmakla mümkündür. (İmam Gazali) Tarih değil, hatalar tekerrür ediyor. (Abdulhamid Han) En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme, unutma ki ilik, sert kemiğin içinden çıkar. (Hafız Şirazi) Cahillerin kalbi dudaklarında, alimlerin dudakları kalplerindedir. (Hz. Ali (r.a)) Her kalbin çarpıntısı kendi ecelinin ayak sesleridir. (Beyazidi Bestami)...
  2. msn sözleri,ayrılık ,duygusal ne ararsan var işte...

msn sözleri,ayrılık ,duygusal ne ararsan var işte...

ağır ayrılık sözleri duygusal ayrılık mesajları en ağır sözleri duygusal en KişiSeL OLan SenSin İLetimde Sana GirSiN..!! Sag OmuzumDaki meLek İntiHaR €tti Piç oLdu DuyguLarım... (•̪●)Gün qeLirDe ßeni unutaCaq QLurSan ÖyLe ßiriyLe unutKi Sana SıqaCaqım kurSunLarın Önüne qeCeßiLeCek kaDar yüRekLi QLsun( sizin gibi gencleri pistlerde gormek isteriz Gêçmîşîm dâğ gîbî ûfûklârâ ûzânân,...
  3. kişisel ileti

kişisel ileti

"kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...
  4. Msn iletin şekilli olsun

Msn iletin şekilli olsun

Arkadaşlar msnde nicklerinizin süslü püslü şekilli durmasını istiyorsanız sizlere bazı şekilli nickleri veriyorum bunları kopyala yapıştır yaparak msn nickinizin yanına yerleştirebilir ve karizma yapacağınız gibi oldukça şık ve anlamlı duran nicklere sahip olabilirsiniz ilk olarak benimde msn iletimde kullandığım besmeleyle başlıyorum Nickinizde Besmele Olmasını İstermisiniz....
  5. msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

Sayfayı Paylaş