gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Etkileyici Nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==**** .... «« .!!•?•??•?•

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Etkileyici Nickler
    » Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir başkasını severim...

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

» Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

» Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

» Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

» Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

» Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

» Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

» Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

» Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

3. Monera

Monera Forum Okuru

ѕєη∂єη ιуιℓєяє уєяιηι νєямєѕιηι вιℓ..

ѕєѕѕιzℓιк ∂є вιя çєѕιт кσηυѕмα ѕαηαтι∂ιя..

ѕєνgιℓιηє öη¢є çιçєgι уσℓℓα ηє∂єηιηι ѕσηяα вυℓ.

...ѕєνgιηιη gü¢üηü αѕℓα кüçüмѕємє...

ѕєνмєк, вιя вαѕкαѕιηιη нαуαтιηι уαѕαмαктιя

ѕιℓgιηιz кαℓємιηιz∂єη öη¢є вιтιуσяѕα, уαηℓιѕιηιz çσк ∂ємєктιя

ѕυяα∂α вυяα∂α güçℓü α∂ιмℓαяℓα ∂σℓαѕмαктαηѕα ∂σgяυ уσℓ∂α
    ѕєкєяєк уüяüмєк ∂αнα ιуι∂ιя

тαηι∂ιgιη єη σℓυмℓυ νє ¢σѕкυℓυ ιηѕαη ѕєη σℓ...

тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя

тє¢яüвє, вιя ιηѕαηιη вαѕιη∂αη gєçєηℓєя ∂єgιℓ, вαѕιη∂αη gєçєηℓєяιη вιяαктιgι ιzℓєя∂ιя..

тєкмє уιуєη кöρєgιη ∂ιѕℓєяι ∂αнα ѕινяι∂ιя..

тєѕтιηιη ιçιη∂є ηє ναяѕα ∂ιѕιηα ∂α σ ѕιzαя

υмυ∂υηυ уιтιямιѕ σℓαηιη, вαѕкα кαувє∂є¢єк вιяѕєуι уσктυя

υηυтмα кι αgzιη∂α вαℓ σℓαη αяιηιη кυуяυgυη∂α ∂α ιgηєѕι ναя∂ιя..

ßény kayßédérsén ßi daa asLa ßuLamassin o ac qösLü kaLBiné raat ßatmasin

YoksuLLuk KorkusuyLa Ömrü Sérvét Peşindé Harcayanda Gördüm FakirLigin Özünü .. Çévirdim Yüzümü ( ! )

ιçιм∂є şєƒιηι кαувєтмιş вι σякєѕтяα нüzηü...∂ışıм∂α ¢нαяℓιє ¢нαρℓιη güℓüşü....

Cehennemde ya$adıqım ıCın
    cennet haKKımdı...
    Canıma TaK Eden NedenLerim Var..!

νακıт geçмeκ вıłмezđı øчšα ħαиgı αяα κøρтυ чαρяακ чαρяακ тακνıмłeя"..

MutLuLuk ıııı[]ıııııııııııııııııııı
    HasreT ıııııııııııııııı[]ıııı
    aCı ııııııııııııııııııııı[]

****>گuKut-u MãkßêR****<

Bir Lider Var SanıLdı , Sonuç=0

İç OrganLarımı Kor Bir Kurşun Deşti ...

aмa ηiє ihaηєт вσL єSaяєт кєSiη ηiє FєLaкєт qєLiякєη adı вiLє qєćмiσя ćєSaяєтiη

Sєηi özLємєк dє qüzєL Sєηi Sєωмєк кadaя

кєηdiηdєη ємiη dєqiLSєη Sєωмє. .вєηSiz мuтLuγSaη hєp öγLє кaL. .!

вηi déLi єтмє Sıηıяıмı aşaямм..

dσкuηSaLaя ağLićaк вi ςσćuк qiвiγм..!!

aηLadıм кi qєяiγє вaкмaмaк qєяєк.!.

uηuт qєяςєкLєяİ dü$üη мaSaLLaяı..!!

вi Sη dü$тüη вi вєη ..тuтмadıq єLLєяiмiSdєη =(

вiттi мiiİ SöLićєqLєяİη .. Sєη ωє qєяєqSiz тüм ćüмLєLєяİη

кaLßiм єLLєяiм кdя кüςüüq diiiLкγ ! вu кızıη aqLı Fiqяγ Shηdє..

DûşŁєяîη єη qûzєŁîηî кєηdîм γâяâттıм, ßâşяσŁû dє ßєη кâρтıм

Saηa σLaη ηєFяєтiм, Saaηa σLaη Sєωqiмdєη daha вüγüк..

Öмяüмü ωєяiяiм вiя тaтLı Sözüηє!!

σLaηη qєяćєq SözLєя! Sєηdє qizLєηiяLєя

diккaтiмi Çєкмєz кiмSє diккaт єdєяiм !$!мє qєLiяSє..!!

ßiяiSi haкédéя , кiмiSi кahяédéя ßiяiSi мahωédéя qüηLéя! éz-qéÇ кaSωéтi !..

кiм вiLiя кaς aşıк вéηiм qiвidiя...кiм вiLiя кaς iηSaFSız Séη qiвidiя...

γiηé haγaтıη zσяLuкLaяıηa кaяşı γéк'iм.
    вéη ηédéηSé hєp тєк'iм.

a ćaηıм Sєηdє ωazqєςiiLмєz dєqiiLмiişSiiη вє ćaηıм вєηdєη öηćє нiiς SєωiiLмємiişSiiη..!!

вєLкii uмяuηda вiLє dєiL aмa вєη SєηSizLii Sєωмєdiiм..

hσLLγwσσd кızLяı hєpSi hiкaγє вηм qiвi waя мı qöSтєяη 1 тaηє hiiς вiişγ γapмSaм da тaяiih вєηi γazaя..тaкıLp düşєяSм σLćк σ da ηazaя..hııh[​IMG]

iLк dєFa iηaηıя σLduм aşкa .. σda вaηa daявєSiiηii ωuяdu..вaк şiiмdii γaяıм кaLdıм γiiηє..вiiLємєм вєLкiidє σ вöγLє мuтLu !!!!!!

4. Monera

Monera Forum Okuru

SöγLєηмємiiş SözLєяiiм ωaя.!!
    aFFєтмєк ωєγa SiiLмєк..iiγiiLєяiiη iiηтiiкaмıdıя.!!

üς кuяuşLuк нєωєSiiмdii яєziiL γüzüηü qöямєк.!

ηє нiiѕѕєттιğiiη dєğiiL,,,ηє нiiѕѕєттiiяdiiğiiη öηємLiidiiя.!!

вάηά вiiтмєγєŋ тєќ вiiя şєγ SöγLє...SσŋSuzά iiŋάŋάγıм!

кαувσLѕυη! ρυѕLυ яüуαLαяιй αяdιйdα..qυяυяα уσкυz ѕενdαLαяdα..!!

Sєωqiηi вıяaктa qiт...!.. кüςüćüк γüяєкLєяє тazєćiк uмuтLaя SσLмaSıη!

zสййέтмέкii ςσк üzqüηüм..вέй qiidέηiiη уσLυηυ สςสяιм..!!

в℮й ℮й ςσк уüяєğiiм℮ кızdıм..öFк℮ вüуüт℮й вαйα iiйαт ѕ℮νqiiLiiйiiй ѕ℮ѕiiйii dυуdυğυмdα у℮йiiL℮й уüя℮ğiiм℮ кızdıм..

Sєηi SєωєвiLєćєк тєк [apтaL] вєηмiγiм ?

qéяςéqiм waяqéη Sahтéмi qiмSé öηéмSéмéz

кiмLiк кaγıpLaяıηızı qazєтє iLaηı γapıη,SσмuтLaşıη!...

вuqüη кaLвiηє кaς qiвi qiяdi єη Sση кσηuк

Öηüмdє мєLєктєη вσzмa şєγтaη, єLiηdє Sσğuк тıяpaη ...

aятıк SuSuγσяuм… SözLéяiм ßiттi..ßu кéz qidiγσяuм.. Sahidéη ßiттi…

Sєη qiттiη qєLмєdiη dєişєη вişє σLмadı вєLLi кi вu qidiş вaηa zєяяє кadaя кσγмadı ..!!

SaγıLı aякada$Laяıм ωaя.! aмa ßaηa γéтéяLéя dü$мaηıм aтé$Sé dσSтLaяıм aтé$тéη вéтéяL€я...!

γa Sηη’Lє γada SηSíiz … duяuмuмuzza |3aaк ćaяєSiiz … |3єηi γσямaa |3єηi кσLLa … σLaмaм SηSíiz !!

Çσćuuм dü$üηмє, вiяaSćıк γaLaη a$к iςiη SöLєηєη $єγLєя..!

вhu düηhγa вσş qєLмi$iм вıяaкıη dσLu qidiм

ßєηi üzєη hєя dєтaγdaη uηuтaяaк кuятuLuγσяuм

ßhéη uмudLaяı ßσ$h кσωaηLaяa dσLduяuяuммм...aćéмidiя aLdıqıм ηi$aηLaя ßhéη héя a$qda кéηdγмi ωuяuяuммм...!

вσSкσγ qidSiη aтSız кσωвσγ FiLмidє вiттSiη pLaγвσγ кaмєяada ćєqSiη Söhяєdi γaSaя piγaSaγa qiя вahк hєpSidє кa$aя...

..****γa$aмaq İςiη γa$aмa .. γa$adıqLaяıηLa γa$a..****

Sєηi Saηa aηLaтaмaм кєSiη кaFaγı γєяSiη..

"кéFéηLédiм мaSaLa aiт ηє ωaяSa..qöмdüм σηća γaşaηмışLığı кaяaηLıкLaяa..!"

γazмaк тaяzıм dєğiL! ςizєяiм (H)

γa$ 15,5 кaFa вiяaS ućuк вéη γємєм Sućuк qєL Sєηi öpéм мuujккккS(=

öLü ćσćuкLaяıη єLLєяηdє кaη яєηqi haγaтıм вєη вiя вσγaмa кiтaвıγıм.

●●●кiм σLduğuм SöγLєdiğiм SözLєяdє dєğiL , вıяaктığıм izLєяdє qizLidiя●●●

ßhèη öLмèdhèη ßu dèFтèяi hiς ßiя zaмaη кpaтмhaм! Shèηi èLLèяè мi? aShLa ßıяaqмaм !

öLüм кapıмı ςaLмaSada кaLßiм Shèηi ßєqLèя qвi...

єğєя єSкi SєωqiLi вaşкa вi SєωqiLi γapмışSa; aşк тσSт qiвidiя,aяaγa кaşaяLaя qiяєвiLiя..

.. єякєк dєdiğiη qσσqLє qiвi ςσк вiLмi$ dєğiL, γσuтuвє qiвi єğLєηćєLi σLмaLı ..

тaк вσγηuмa ipiηi, γa da кєS вiLєğiмi.. SєηSiz γaşaтaćağıηa öLdüя вєηi, daha iγi !!

düηγa üzємєz вηi öLüм кσякuтaвiLiя мi??Sєη σLмadaη вu кaLp hiSSєdєвiLiя мi??

qidєηє duя dićєк dєiLм..Sєωєη zтη ßıяaкмaz..

qidєηi SiLмєк σLмaz waяdıя єLвєт вi вiLdiği...qidєη кiмSє ağLaмaz qözє aLмışтıя hєя$єγi..!

ηєя∂є σℓυяѕαη σℓ, кιмιη qözℓєяιηє вαкαяѕαη вαк, вαηα αιтѕιη!!! вυηυ ѕєη∂є вιℓ, єℓℓєя∂є вιℓѕιη...

aćıSıηa тaтLıSıηa hazıяıм ßu aşкıη Sσηuηa !!

Sєηiη γapтıкLaяıηa düηγa aLємм γuh diσяяя

Sesini deiL sözünü yükseLt..!

Kaliteni qösterdin şimdi satışlarda mısın??

Bir korsan oLup tek qözle aqlasam daha az qözyası akar mı yanaklarımdn..?

ßu saatten sonra benden sadakat bekleyen kendine köpek alsın...!!!

yok bir daha seni düşünmek
    Koklamak kokunu. ? </3

ßana bak zayıfLamış gördüm seni!!!

hayatı çöpLük farzet sende biir piisLiik deqiiL misin.?? sen sahtekar yaLancının ta kendisisin..Unutma.!! sahte ve yaLan oLan her Şey dünya kapsamında senii bekLiyor.!

Affım olsun hain darba , yediğim darbelerle sığındığım rabba.365 gün 52 berbat hafta

Ben aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm

Bana yalan söyleceksen önce gözlerimle anlaş !

ßir$éyLér ßana iLk a$kımı hatırLatsada son a$kım séndın asLa anLamasanda

qittim dié yüzünüz qüLmésin warLıım yétér huzursuzLua

SéNDéN FaRKLı TéNLéR...Né KadarDa SéN' Lér?

sħЄqЄг вis'ħЄ.sħЄгіи вis^ħЄ.мΆиγak вis'ħЄ.ƒéиa вis^ħЄ.γǾq вőLé вis^ħЄ

* "A"cıya "Ş"ikayetsiz "K"atlanmak=AŞK
    *Dünya bir gündür, o da bugündür!
    *Sen, sen ol! Asla biz olma.
    *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
    *Azdan az, çoktan çok gider.
    *sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
    *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
    *özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
    *Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
    *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
    *bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
    *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN
    SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR
    SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..
    *Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
    *Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
    *Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
    *Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.
    *İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...
    *Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
    *Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
    İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    *Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...
    *Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
    Duygusal msn nickleri , msn nickleri
    *seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
    *Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...
    *Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
    *Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....
    *Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
    *Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
    *Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
    *Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...
    *Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR
    *Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
    *Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..
    *Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
    *Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!
    *Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..
    *Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
    Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
    *Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!
    *Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..
    *Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
    *BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....
    *Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
    *Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!
    *Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.
    Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
    Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...
    *Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun
    *Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
    *Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
    bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
    Senin derdini senle ezberlemişim..
    *gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
    *Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
    *Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
    Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
    *Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

5. Monera

Monera Forum Okuru

YeRi GeLMi$ aClYaDa GüLMü$SeM , SaNa oLaN SeVDaMDaNDlR BiLeSiN . . .

Bعn SعviLmعyعn ADAM tamammı.
    bعn ©عZaLı tamamdır.
    .

TakLitLعrimdعn Sakınmayın Çünkü Bana uLaşamıcanıs İçin Ancaq OnLarLa Yعtinirsinizz!!!=))

']['®íBµ]\[ ¢Ø©µgµ

suskunluğum asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye

şimdi daha iyi anlıyorum ki,nefes almak değilmiş,yaşamak.ateşlerde yanmak gibi bişey,seni severken sensiz olmak...

herkesin üç kişiliği vardır;ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı...

insanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
    .

aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.karşılıklı sevenler için saadet, sevipte sevilmeyenler içinse; ö l ü m d ü r ...

sen beni,benim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

ne ses , ne nefes , ne de rüzgar bağışlar seni, dönüp sırtını giderken, söyle kim kaşılar seni !!!

birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

aşık olup acı çekeceğime, nezle olur burnumu çekerim daha iyi

gülü gülene,sevgiyi bilene, nefreti hakedene,kalbi taşıyabilene vermeli...

seni seviyorum diyen dillere değil,senin için ağlayan gözlere inan

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün..

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı

..∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.. qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

$izofrence yaşa ............ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT
    # .:

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kaLb!m sén! sévmés!n,sén!n yaLan a$klna Allah muhtaç étmés!n...

گıиıяı z0Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

6. Monera

Monera Forum Okuru

GeLeceğin heycanı sardı,
    YaLvardıLar gökLere,

YükLemek vicdana sığarmı ?
    Bu yükü, bu yürekLere.

Adımı unutacaK kadaR kaybettim kendimi,

* OLsun

Beni unutma... Beni unutma..

Bir uçurumun en ucundayım

O kadar yokum ki görmüyorLar,

KaLbim susmuşLar yeri,

KuşLar korkup kaçmıyorLar..

Kimse kimsenin herşeyi oLamaz-mış,
    Di'Li geçmişten tek yaramsın sen,
    Sensiz kimse mi kimsesiz miyim biLmem,

Hiç biLmek istemem.

ĶąƒâмĐã ßίŅŁēŖČё ŜţŖ€Š ŠũŜ ĶΘήŨŝΜã ŚēŜĩńĩ ΚěŜ..!

7. Monera

Monera Forum Okuru

Sabır Tüm Sıkıntıların Anahtarıdır Doğrudur
    Düş Kırıklıklarım Sonucu Ruhum Yorgundur...

qörméméyé caL$tkLarm tamda qördkLérm asLnda...

RüzqaRa emaNet söZüm , HasRetLeRLe yaNDı qöNLüm..YaLNızLıqı kaLbime zuLüm koRkutmaKta HeR aN öLüm...!

Gidecek başka yerim yoktu "Kendime Geldim"

aRkaDa$Lık ztN öLmü$ ..moRga kaLDırıN !

RenkLi rüyaLaRım ..siYahLara boyanDıLaR ?..

Tam yaNı ba$ımDa kaRanLıkLaR
    Tam ayakLaRımıN yanıNda hayaL kırıKLarı !

.†єяk єdilмiş уαşαη†ıмıη , biя dυяαк ö†єѕiηdєѕiη.

^^Artk^^
    //Ne Sevmeyi İstioRm\\
    =****Ne SeviLmeyi****=
    ..ÇüNkü..
    *:hep yarım kaLDı sevmeLerm:*
    """ve"""
    ****hep SAHTEYDİ****
    !!...SeveNLerm...!!​
    ...fondöténLé kapanmıyor acıLar

Etkileyici Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici msn nickleri!

etkileyici msn nickleri!

Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim... Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ? ACI VE HÜZÜN BIR YILDIZ KADAR UZAK,MUTLULUK GOZBEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN.UMUTLARIN GERCEK,GERÇEKLERIN MUTLULUK,MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN.. Birgün hayatin...
  2. etkileyici nickler

etkileyici nickler

delirten nickler aşık olmak istiyorum nickleri kızları delirten sözler ölmek istiyorum nickleri erkekleri etkileyici nickler Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana. Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan...
  3. etkileyici damardan nickler!

etkileyici damardan nickler!

damardan nickler damar nickler en damar kısa kısa 1 1.Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter. 2.Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var.. 3.Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini...
  4. Etkileyici nickler

Etkileyici nickler

yepyeni kapak nickler süper etkileyici nickler etkileyici kapak sözler İşte sizlere karşı tarafı en fazla etkileyecek bir sürü yep yeni son model etkileyici süper kapak nickler. Sen bana bakma, ben senin baktığın yerde olurum. Gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak, dudaklarında ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim. Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım… agac kurur...
  5. etkileyici sevgi aşk nickleri

etkileyici sevgi aşk nickleri

etkileyici aşk nickleri sevgi aşk nickleri etkileyici nickler en sevgi Guzel Msn nickleri Sevgi Nickleri> aĞıT öNümDe KaLeM eLİmDE, DuYgULaR kALpTE DüşüNcElEr YazIdA, Ay gÖkYüZÜnDe YılDıZ LaR dAHa öTEde, tAnRI yUKarIda KullAr AşAğIda , eN zoRuDa cANıM SEn OrDa Ben bUrdA > N’olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor beni işte hain papatya.. > Adı anıldığında işte dostum dedim!. Adım...

Sayfayı Paylaş