gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

etkileyici sevgi aşk nickleri

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

etkileyici aşk nickleri sevgi aşk nickleri etkileyici nickler en sevgi Guzel Msn nickleri Sevgi Nickleri> aĞıT öNümDe KaLeM eLİmDE, DuYgULaR kALpTE DüşüNcElEr YazIdA, Ay gÖkYüZÜnDe YılDıZ LaR dAHa öTEde, tAnRI yUKarIda KullAr AşAğIda , eN zoRuDa cANıM SEn OrDa Ben bUrdA
    > N’olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor beni işte hain papatya..

> Adı anıldığında işte dostum dedim!. Adım anıldığında tanımam dedi!

> HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR ASLINDA VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR..

> .! Herkes yalan ki biz mi gerçek olalım !.

> BENIM KALP ATSLARIM KANKA ~√V'’^√~√V^√V’^~———-

> HiÇ KiMsEyE GüVeNmE ÇüNkÜ BeYaZ GüLüN BiLe gÖlGeSi sİyAhTıR..

> Sensiz geçen hergün çok zor,hayat hiç çekilmyor,unutup seni kalbime gömmek ölümden daha zor geliyor..

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaa yaaa bunlar çok hoşşş

etkileyici sevgi aşk nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici nickler

etkileyici nickler

delirten nickler aşık olmak istiyorum nickleri kızları delirten sözler ölmek istiyorum nickleri erkekleri etkileyici nickler Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana. Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan...
  2. Aşk-Sevgi Nickleri

Aşk-Sevgi Nickleri

ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya...
  3. aşk ve sevgi nickleri

aşk ve sevgi nickleri

ağabeye sevgi sözleri aşk ve sevgi nickleri ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya Yari Dalgali Olmali...
  4. Etkileyici Nickler

Etkileyici Nickler

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+° (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) (%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%) (l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l) Bir deniz düsün susuz,...
  5. Msndeki hayranlarınız için Platonik Msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri

Msndeki hayranlarınız için Platonik Msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri

platonik nickler platonik msn nickleri > Beni bekledinse yağmurda karda, Beni bekledinse deli rüzgarda, Beni bekledinse yorgun yıllarda, Susuz yüreğimde çiçekler açar… > İçin güneşlerle dolu doluydu, Önce gözlerine gelirdi bahar… > Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın… > Ateşler taşırım sevdalarıma, Sözüm yemin olsa...

Sayfayı Paylaş