gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etkileyici sözler facebook paylaşmanızı bekliyorum ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook sözleri böyle etkileyici face sözleri lazım arkadaşlarım. Her yerde kullanayım var mı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
Etkileyici sözler facebook paylaşmanızı bekliyorum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici sözler etkileyici mesajlar

etkileyici mesajlar etkileyici mesajlar 2010 etkileyici sözler etkileyici mesajlar Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim • “Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.” br> •...
  2. En Etkileyici Facebook Sözleri burada

En Etkileyici Facebook Sözleri burada

facebook faceye sözler face sözleri Etkileyici, çarpıcı ve süper taze çıkmış facebook sözlerini şimdi sizlere vereceğim arkadaşlarım. Bu sözleri bizzat kendim, şahsım facebook sözlerinden arakladı :D:D:D "sen onun hayatında bir seçenek isen onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsade etme..." "bir yerden düşenin parçası bulunurda gönülden düşenin parçası bulunmaz..."...
  3. Etkileyici GÜzel Sözler Facebook 2012

Etkileyici GÜzel Sözler Facebook 2012

Etkileyici Güzel Sözler Facebook Facebook Etkileyici Güzel Sözler Etkileyici Güzel Sözler En Etkileyici Facebook Sözler Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun. Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç...
  4. Etkileyici aşk sözleri 2012

Etkileyici aşk sözleri 2012

kısa etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk sözleri 2012 etkileyici aşk sözleri damar en etkileyici aşk sözleri kısa ♥Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm… ♥Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur… ♥Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor… ♥Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın… ♥Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…...
  5. güzel sözler etkileyici

güzel sözler etkileyici

güzel sözler etkileyici mesajlar yazar mısınız bu sayfaya. ama lütfen hem çok güzel olsun hemde oldukça etkileyici olsun bu sözler :)

Sayfayı Paylaş