gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Etkileyici turkce slow sarkilar yakında nişanım var kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öncelikle başlık kafiyeli oldu ve bunu ben yaptım :D Sizlerden ricam 2011 yılının en etkileyici ve en güzel romantik türkçe şarkılarını bana liste olarak vermeniz arkadaşlarım en az 5 tane verebilirseniz bunu cd yaptırım nişanımda çalmak istiyorum. Mutluyuuuuuuuuuuuuuum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Etkileyici turkce slow sarkilar yakında nişanım var kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayriliktan yana kac sarki varsa

Ayriliktan yana kac sarki varsa

ayrılıktan yana kaç şarkı varsa ayrılıktan bu yana ayriliktan kaç şarkı varsa sözleri Ayriliktan yana kac sarki varsa Hepsini bu aksam cal benim icin Tüm zarar ziyanin hesabi bende Bir kac sitem daha kal benim icin Pismanlik duyupta birgün anarsan Nerdeyin nasilim diye sorarsan Pismanlik duyupda birgün arasan Nerdeyin nasilim diye beni sorarsan Bir ayrilik sarkisi sec Sessizce cal benim...
  2. Küçük kızlar için gelinlik ve nişan kıyafetleri

Küçük kızlar için gelinlik ve nişan kıyafetleri

küçük kızlar için gelinlik küçük kız gelinlikleri gelinlikler küçükler için gelinlikler kücük gelinlik
  3. 14 Şubat'ta nişan var!

14 Şubat'ta nişan var!

Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Sevigen evlilik kararı aldı. Magazin camiasının konuştuğu aşk evlilik yolunda! Pop müziğin sevilen isimlerinden Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in televizyoncu kızı Selen Sevigen'in aşkı geçen hafta magazin âlemine bomba gibi düşmüştü. Bir arkadaş toplantısında tanışan ve...
  4. etkileyici komik takma isimler var mı ?

etkileyici komik takma isimler var mı ?

Arkadaşlarım facebook ta msn de vs komik etkileyici takma isimler arıyorum ban yardımcı olur musunuz lütfen.
  5. etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var

etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var

Selamlar ben 15 yaşındayım ve sınıftan yani başka sınıftan bir kızla tanışmak istiyorum ama heralde çok fazla utangacım. Bana etkileyici tanışma ve giriş mesajlarınız var sa yazan tşkl

Sayfayı Paylaş