gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

etkileyici sonbahar mesajları en güzel sonbahar mesajları

İnsan her gün aynı ruh haliyle olmuyor ne yazık ki... Kimi gün, bir çocuk gibi mutlu olmak istiyor ve belkide gerçekten de öyle mutlu oluyor. Kimi zamanda nedensiz bir şekilde kendini mutsuz hissediyor ve hüzünlü olmak istiyor. İŞte o hüzün günleri için, biz de sizlere en güzel sonbahar mesajları sunuyoruz Melek'ler.

SANA SIRILSIKLAM AŞIĞIM BUNA TÜM SONBAHAR YAĞMURLARI ŞAHİT...!

Ay gülümsüyor gökte güneeşe sevgisinden mars ağlıyor güneş sisteminde venüs yok diye ben de üzülüyorum.sen yoksun diye

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum...

karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek.gündüzleri,yıldızları görmek marifet.aşık olmak önemli değil,bir ömür boyu sevebilmek marifet...AŞKIM

içimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM....

ICIMDE BIR HIS VAR BENDEN PES DIYOR OLMAYAN DUADAN UMIT KES DIYOR MADEM KI BAHTIMIZ BOYLE ISTIYOR KADERIN EMRINE UYALIM GITSIN ARKADAS...?

Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

Etkileyici ve en güzel sonbahar mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mevlanadan en güzel cuma mesajları ve sözleri

mevlanadan en güzel cuma mesajları ve sözleri

mevlanadan cuma mesajları Kör cehalet çirkefleştirir insanları ! Suskunluğum asaletimdendir. .. Her lafa verecek bir cevabım var... Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye... Mevlana
  2. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  3. etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler etkileyici güzel mesajlar "Etkileyici ve oldfukça güze sözler arıyorum" diyen tüm misafirlerimiz için ve sözleriyle etkilemek isteyen tüm melek'lerimiz için, bu yazımızda en güzel ve en etkileyici söz ve mesajları paylaşıyoruz arkadaşlar. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima...
  4. En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

Etkileyici Teklif Mesajları Teklif Etme Sözleri Ona çıkma mı teklif etmek istiyor sunuz? Ya da siz çıkıyorsunuz ama evlenme mi teklif etmek istiyor sunuz? O halde biz bu konuda size yardımcı olalım ve size en etkileyici teklif sözlerini sunalım. İsterseniz evlilik olarak değiştirebilirsiniz :) Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?...
  5. En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların,...

Sayfayı Paylaş